Farmatseudi diplomiga Terje Tähe, kes töötab sünnitoetajana ja juhendab Pelgulinna sünnitusmaja perekeskuses rasedate joogat, peab värsketele emadele juba aastaid loenguid "homöopaatilisest vaktsineerimisest", millel puudub igasugune teaduslik tõenduspõhisus. Terviseameti luba tal selleks tegevuseks pole, kirjutab ERRi uudisteportaal.

"Loeng ei eelda eelteadmisi homöopaatiast!" kutsub loengu reklaam rõõmsalt osa võtma. Tähe ise nimetab end loodusterapeudiks ja on märkinud, et töö apteegis oma erialal proviisorina jäi napiks, sest huvid ja arusaamised elust viisid ta sellest tööst kõrvale. Selle hulka kuuluvad nii "kvantpuudutus", "Rännaku meetod", homöopaatia kui refleksoloogia.

Jaga artiklit

18 kommentaari

M
mida vaesem on ühiskond  /   15:09, 12. juuni 2018
seda rumalam on ühiskond ja seda rohkem lähevad sellised paatikud, korallivee ja muu jama müüjad kaubaks... teistele jama müües ise rikastudes ei ole nad miskitmoodi paremad "meditsiini müüjatest" kuigi püüavad manada sellest jamast pildi et nad aitavad.... aga eks lollidelt tulebki raha ära vötta... meditsiinist aga tuleks selliseid kaugel hoida...
K
kilu  /   14:28, 12. juuni 2018
Teadusele on paraku tundmatud kõik loomuliku tervenemise võimalused. Võta arstidelt nende tabletid ära ja väga vähe arste jääb järele, kes haigusega midagi peale oskaks hakata. Vanaemad oskasid ka rohkem.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis