Eesti uudised

Eluaegsete vangide kaebused riigikohtule: vanglastressist valimistulemuste tühistamiseni (10)

LISA KOMMENTAAR

Refereeritud artikli täistekst Eesti Päevalehes. 12. juuni 2018 12:26
Pole. Lõpetaks valetamise?
Sarika ebaja? 12. juuni 2018 12:23
Alles siin oli Sarika kaja.
Ja-jah 12. juuni 2018 09:24
Miks seda saasta tööle ei panda,sest töö teeb vabaks?!
Tv 12. juuni 2018 08:31
Peab ise ostma ja selle elektri jne kulud tuleb ise maxsta. Enam pole nsvl kus karjäärides jne tööd rygati Pommimees lasi 7 inimest öhku ja on varsti väljas Köik on suhteline
??? 12. juuni 2018 08:26
Mis erilisiõigusi peaks olema mõrvaril, kes on teise inimese külmavereliselt mõrvanud? Mõni isegi lausa mitu inimest. Kas nemad ei tahtnudki elada, kas nendel ei olnudki siis inimõigusi, õigust elule?
Olgu sellised tüübid pigem õnnelikud ning tänulikud, et meil nende jaoks kõrgeimat karistusmäära ei ole. Vaid et neid lastakse maksumaksjate kulul kolmetärni-eurovanglas ilma tööta elada ja mõnuleda. Telekaga ja muude mugavustega. Ja igavledes grafomaaniaga tegeleda. Mõni neist on end selles sanatooriumis heast elust lausa ümaraks söönud.
Olgu õnnelikud, et nad ei pea ilma puhkepäevadeta kusagil sügaval vase- või uraanikavanduses tapvalt tervistkahjustavat tööd rügama, kuni k ä r v a m i s e n i. Nagu 1/6 planeedist varemalt mõnede surmamõisttutega kohese h u k k a m i s e asemel tehti. Või inimese hulgast mahakantuna kuuldavasti
vahel lausa meditsiiniliste inimkatsete biomaterjalina kasutati.
Vägivaldselt kututatud ohvri elu hind saab olla ainult elu! NNimelt m õ r v a r i oma. See pragune absurdini läinud abstraktne eurohumanism ajab kahjuks juba iiv.eldama.
Enn 12. juuni 2018 08:19
Nende suurest igavusest kaebavate vangide kaebuste arv tuleb seadusega piirata minimaalseks. Samuti tuleb nad kindlasti tööle panna, kasvõi liiva ühest hunnikust edasi-tagasi vedama, kui kasulikku tööd ei leita.
JuSS 12. juuni 2018 08:32
See meetod ei ole uus, seda kasutati näiteks XIX saj. Inflismaa vanglates, et kinnipeetavad igavusest rasva ei läheks, kui neile mõistlikku tööd anda ei olnud. Ja mitte ainult kühveldamistöö. Näiteks kandi nad ka vangla hoovis kas kive või puughalge ühe seina äärest teise kandma, Ja homme taas tagasi. Tollase kirjaniku Charles Tickensi järgi olevat sellist tööd žargoonis "veskiks" nimetatud.
to:enn 12. juuni 2018 08:43
Ole hea mees ning vaata, et jõgeva kohtumaja uksest mitte kunagi sisse ei satu. Sealt kohtumajast on saadetud süütuid inimesi oiiioiii. kuipalju kinnimajja.Prokuröri mutt ning kohtuniku tädi, kui ta just parasjagu ninast tatti ei noki, teevad kõik selleks, et inimesele süüdimõistev otsus tuleks.
to: to: enn 12. juuni 2018 10:06
Paraku on tihtipeale nii, et kinnipandud kaagid on ise sügavalt veendunud, et nad on issanda süütud. Mis sest, et kõik tõendid nende vastu on täiesti vettpidavad ja kontrollitud. Äkki sina oled ka üks nendest? Muide, Enn ja Jõgeva kirjutatakse suure algustähega. Samas olen nõus, et meil tehakse ka väga küsitavaid ja avalikkuse õiglustundele valusaid kohtuotsuseid, aga õnneks neid väga palju ei ole.
to:Paraku on tihtipeale nii 12. juuni 2018 20:51
Muideks, et "enn" kirjutatatakse suure E-ga, tean ma küll aga kui pisut enda kirjutist viitsiksite vaadata siis Teie, hr/proua vettpidav selle reegli vastu ei eksinud, eksjuu??Ja teiseks, ei ole mõttekas (ei ole kohustuslik) saasta "jõgeva kohtumaja" suure algustähega väljendada, kuna on teada, et sealne (madalalaubaliste seltskond) sellist au ei vääri. Aga äkki oled hoopis sina üks nendest, kes neid "nn vettpidavaid- kontrollituid" tõendeid tekitab???. Sorry, mitte ei tekita, vaid välja mõtleb.