Eesti uudised

Viljandi mäel pidurid kaotanud tüdruk põrutas täie hooga vastu autot ja maandus autoomaniku sülle (16)

Ohtuleht.ee, 11. juuni 2018 20:39
Foto: Lõuna prefektuur
Viljandis leidis eile aset õnnelik õnnetus, kui mäest alla sõitnud tüdruku jalgrattal pidurid üles ütlesid ja ta vastu autot põrkas ning ta oma kaitseinglite pehmesse sülle maandus.

Lõuna prefektuur kirjeldab Facebookis, kuidas rattaga mäest alla sõitnud tüdruk püüdis suurt hoogu maha saada ning pidurdada, kuid rattapidurid loobusid igasugusest koostööst.

"Rattur sööstis suure hooga vastu poe ees parkinud väikebussi avatud ust, kust tüdruk tegi õhulennu ning maandus... autoomaniku ja tema kaaslase sülle. Õnnekombel tüdruk viga ei saanud, kuigi võinuks sellest mäest põrutada ka otsejoones vastu poeseina," kirjeldab politsei.

"Võinuks minna väga halvasti, aga õnnekombel ei läinud, sest rattasadulas pidurid kaotanud tüdruk kandis kiivrit. Lisaks näitasid akrobaatidele omaseid püüdmisvõtteid üles autojuhist kaitseingel ja tema kaaslane, kes õhulendu teinud tüdruku sõna otseses mõttes sülle püüdsid. Vot see on õnnelik õnnetus."

Lõuna prefektuur soovitab enne sadulasse istumist kontrollida üle oma kaherattalise tehniline seisund: "Nii jäävad ohtlikud laskumised, õhulennud ja ootamatud süllemaandumised sootuks ära."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee