Mina läksin siit just mööda.. meenutab vanglat küll oma tumeda värvi, mustade aknaraamide ja mustade päikeseruloodega. Nagu võred akende ees. Ja ei ole mulle ka direktor sümpaatne..
Khm, kõhu peal Led Zeppelin. Kas sääl koolis kanepit ka vabalt jagatakse? Veider kui tahetakse popp ja noortepärane olla. kas on ikka vaja iga hinna eest meeldida?
Samas oli ju artiklis kirjas, et seinad on sisuliselt tahvlid - igale poole võib kirjutada. Projektorite üle kasutamine ei ole üldse hea, projektorid kütavad ruumi ja ioniseerivad õhku.
Mis aga siis kui elekter ära kaob? Siis on nagu Tartu vaksalis, liiklus-õppimine seisab... Arvutigraafika võtab üksjagu rohkem aega kui kiire skeemi tavatahvlile kujutamine.
Kas keegi laste silmade peale ka mõtleb? Ja veel. Just lugesin uurimust, et kogu see nn nutitehnika vähendab tunduvalt õpitulemusi ja noore inimese arengut.
Klaaist seinu saab tõlgendada ka nii, et nüüd on õppealajuhatajal või direl selge ülevaade, mis klassis toimub. Vahepeal rakendati selleks uks sees olevaid aknakesi. Mitte ma oleksin olnud halb õpilane, kelle teod valgust kartsid, aga oma klassi kaitsvate seinet vahel oli turvaline olla. Pealegi võib nüüd õpilaste tähelepanu hajuda, kui läbi seina on näha, mis koridoris toimub jne. Olen sellise "glasnosti" vastu, aga ju tänapäeva õpilastele meeldib.
need ulejoel lapsed kes Raatuse koolil ei mahu, siis Kruusamae ja Pollu omad, peavad ikka reisima Tamme kooli, sest Puiestee tanava pooltuhja koolimaja ei kavatseta kasutama hakata
kuhugi peab ju laps kooli minema kui Ulejoel koolil ei ole. Kroonuaia tanava kooli ei paase ja kaugel ka jala minna. Tamme ja Poskasse Saab kahe bussi game kui kesklinnas umber istudes peale mahub. Kahju vaikestest, nagu kaamlid seal seljakott, voimlemisriided, opilaspilet ja mobiil ka veel kaes.
Räägime aasta pärast uuesti. Mida suuremad on meie ülesanded, seda raskem on säilitada tasakaalu ja õiget mõõtu asjade kohta. Ühesõnaga, et ei läheks nii, et asjad saavad tähtsamaks kui suhted.
meil tehti ka kontorihoones suur remont ja kõik nõupidamiste/klassiruumid tehti ilma tahvliteta. aga mõne kuu pärast hakkasid ikkagi teisaldatavad tahvlid ruumidesse tagasi imbuma, sest reaalsus on see, et inimestel on vaja oma asjade seletamiseks ja näitlikustamiseks teha oma käega skeeme ja kirjutada kõigile silme ette märksõnu
Kirjas ju, et projektorid selle asemel mis muudavad pinna puutetundlikuks. Aga nojah oma arvuti-algusaegadest mäletan, et pabereid oli rohkem kui ennem :) Aga jah sai kah selles koolis 9 aastat veedetud aga häid mälestusi pole.
KOMMENTAARID (33)