Maailm

Inimahvid elavad kiviajas (17)

LISA KOMMENTAAR

L0llid teadlased kunagi 9. juuni 2018 20:39
väitsid, et aFFid erinevad inimestest selle poolest, et oskavad küll tööriistu kasutada, kuid ei oska neid ise valmistada. Nüüd selgub et aFFid valmistavad tööriistu ja neid inimesteks ikka ei peeta. Samas meie väidetavaid eellasi, kes elasid väidetavalt kiviajas ei peeta aFFideks. Kuidagi väga vastuolulne, või mis? Isegi siin ei saa kamufleerimata kujul kommenteerida, et see PDreerimisele ei läheks.
Ajaloo huviline 10. juuni 2018 09:33
Igasugused "teadlased " on ikka igasuguseid mugandatud definitsioone välja mõelnud. Näiteks väitis üks Vana-Kreeka kuulsatest filosoofidest oma õpilastele, et "inimene on kahejalgne, ilma sulgedeta loom". Mispeale üks sofistide-küünikute koolkonda kuuluv konkurent ostis kuke, kitkus selle sulgedest paljaks, läks esimese filosoofi longute pidamise kohta, viskas kitkutud kuke tema õpilaste ette ning irvitas, Et vaat, see siin ongi teie lugupeetud õpetaja järgi üks INIMENE.
Moderaator korjas uuesti ära. 10. juuni 2018 09:37
Kahjuks unustain taasühe tähtsaima tõe. Igasuguse looma või linnu nimetuse mainimine on meie tarkade moderaatorite järgi kindlasti kellegi solvamine või mõnitamine. Mingit muud võimalust nad kahjuks oma intellektiga näha ei suuda. Kirjutasin ajaloost tuntud loo kahe antiikfilosoohi väitlusest selle üle, kes või mis on inimene. Ja ühest väitlus käigus viga saanud õnnetust k u k e s t. Ja muidugi mõista modereeriti seekohe ära.
Seda ta on. 10. juuni 2018 13:03
Võtta kaks kirja. Mõlemad tehtud 20:39 mis läks kohe läbi. Teine kell 20.35 läks PDreerimisele ja ilmus ei tea millal.
L0llid teadlased kunagi 9. juuni 2018 20:35
väitsid , et ahv erineb inimestest selle poolest, et oskab tööriistu küll kasutada, kuid ei oska neid ise valmistada. Nüüd kui selgus, et ahvid oskavad tööriistu valmistada, neid inimesteks siiski ei peeta. Meie väidetavaid eellasi, kes elasid väidetavalt kiviajasus, aga ei peeta ahvideks. Kuidagi vastuoluline, mis?
liivaahvid 9. juuni 2018 18:35
9. juuni 2018 17:18
Vähemalt nad ei ehita asju mis seda maailma hävitavad nagu ''targad'' inimesed seda teevad.
Alar1 9. juuni 2018 10:50
Pealkirja järgi arvasin, et jutt on keskerakondlastest.
9. juuni 2018 09:04
Mitte just ammu räägiti telesaates india a h v i d e s t, kes on võtnud hiljuti kasutusele hambaniidi. Kuna turistid topivad a h v i d e l e komme, tekivad neil ka hambaprobleemid. Selleks kasutavad nad naisterahvast pikki juuksekarvu, mida nad üles nopivad. vahel ka turistide riietelt. Ja olevat olnud juhuseid et kui hambaniiti vaja, aga seda ei vedele, sasib ja sikutab mõni a h v koguni pikalakalise naisturisi juukseid a üsnagi valusasti.
9. juuni 2018 15:08
Iga loom on oma keskkonnas ja oma vajaduste järgi intelligentne, aga inimene ei oska liikide erinevat intelligentsust muud moodi hinnata, kui võrreldes endaga ja loomulikult peab erinevat intelligentsust koheselt ebaintelligentseks.
Moderaator korjas uuesti ära. 9. juuni 2018 08:50
Meie modereerimise arengutase on selline, et kui kirjutada mõne looma nimetus, siis peavad nad seda kindlasti kellegi soävamiseks ning sõimamiseks ja modereerivad selle igaks juhuks ära. Kuigi, kui artikkel on mingitest konkreetsetest loomadest, on seda raske kommenteerida ilma vastava looma nimetust nimetamata.
!!! 9. juuni 2018 08:47
Mitte just ammu räägiti telesaates india ahvidest, kes on võtnud hiljuti kasutusele hambaniidi. Kuna turistid topivad ahvidele komme, tekivad neil ka hambaprobleemid. Selleks kasutavad nad naisterahvast pikki juuksekarvu, mida nad üles nopivad. vahel ka turistide riietelt. Ja olevat olnud juhuseid et kui hambaniiti vaja, aga seda ei vedele, sasib ja sikutab mõni ahv koguni pikalakalise naisturisi juukseid.

9. juuni 2018 07:08
Kuidas nad siis kiviajas elavad, kui õpivad inimestelt tikke kasutama ja pesu pesema, telekapult kätte ja on täitsa kaasaegsed inimesed.
to/ 9. juuni 2018 08:53
See pole mitte nend praktiline väljamõtlemise, omalooming, vaid pigem vaatlemiine, tähelepanelikkus ja matkimisoskus.
9. juuni 2018 14:52
Kas sina mõtlesid täitsa ise tuletikud valmis ja meisterdad neid õhtuti tule tegemiseks? Intelligentne loom kasutab kogu aeg olemas olevat keskkonda oma äranägemise järgi ja kui ei ole vaja just inimest matkida siis on intelligentne põõsas pikutav inimahv, kes elab ka ilma rahaorjuseta.
to/ 9. juuni 2018 18:10
Vähemasti kasutab inimene seda, mida ta esiisad, inimkond, on aja jooksul välja mõelnud. Igaüks ei peagi ise jalgratast leiutama. Sest sellisel juhul saaks elu enne otsa, kui veidigi arvestatavate leiutisteni jõuaks.
Muuseas, ka laps õpib oma esimesed tarkused ja tegemised just oma vanemaid või vanemaid õdesid-vendi matkides. Teadlik õppeprotsess algab hoopis hiljem. Ka omamoodi "Mowglid", loomade poolt üles kasvatatud lapsed matkivad oma kasuvanemaid, mitte aga ei tee nii, nagu oleks kohane inimesele. Ise kõiki tegema, kasutama ja juurdlema õppinud lordi poeg Tarzan kuulub kahjuks ulme valdkonda.
9. juuni 2018 22:41
Intelligentsust ei mõõdeta nagunii esiisade tarkuse järgi, vaid ajahetkel mingi populatsiooni hulgas. Eriti huvitav, et "inimkonna hälli" kõige targemad esiisad ei ole tänapaeva just palju oma intelligentsusest pärandanud.