Raivo Suviste (Alar Truu)

Mai lõpus teatasid menuka krimisarja "Siberi võmm" tegijad fännide suureks kurvastuseks, et sarjaga on nüüd kõik ja uuest hooajast see enam ekraanile ei jõua.

Teleprodutsent ja sarja tootja Raivo Suviste kummutab Kroonikas kõlakad, nagu oleks Kanal 2 pakkunud talle seriaaliks senisest väiksemat eelarvet. 

„Mitte keegi ei ole teinud mulle ühtegi pakkumist. Keegi pole mulle kanalist ka konkreetselt öelnud, miks seriaal ära jääb" ütleb Suviste. "Samas, kui ta praegu ära jääb, ei ole meil mõtet hakata seda ka enam hiljem tootma, sest pärast pausi oleks sellega keerukam ja kulukam uuesti alustada. See oli kanali otsus ja ka mulle endale veel nii värske uudis, et ma ei oskagi midagi kosta!“

Artikli täistekst refereeritud Kroonikast. 

Jaga artiklit

14 kommentaari

M
minge kõik   /   22:00, 14. juuni 2018
Siberi võmm oli ainus mis tõsiselt meeldis, mitte nagu ma ei tea mis. Sammuti Viimane võmm.Keegi ei viitsi seda vaadata aga mõned viitivad, kallid kodanikud, palun seletage mulle lahti mis välismaist jura teie siis päevast päeva vaatate ,et ainud nii segamini on.Te ei pea tulema siia kommenteerima postituse alla mis sisuliselt peaks väljendama halba uudist.Hoitke oma arvamus palun endale(ma tean et tegelikult on sul õigus kommenteerida ja avaldada arvamust aga mitte palun sellisel kujul, kus see täiesti ausalt minu tuju veel halvemaks tegi) ja ärge tehke seriaali fännide tuju veel halvemaks...
Head suve!
P
Pärast  /   16:27, 10. juuni 2018
vabalevist lahkumist ei taha reklaamiandjad enam nii palju reklaami eest maksta, kuna vaatajaid kõvasti vähem, vähema rahaga jälle seriaale ei tee nii palju.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis