Neljapäeva õhtul Tallinnas Tööstuse tänaval eksklusiivses kortermajas toimunud tulekahju tähendas murepilvi enam kui tuhandele projekti investeerinule. 

Tulemöllus põlenud Tööstuse maja 47d on ühisrahastuse all ja sinna on investeerinud juba üle 1000 inimese. Osad neist võisidki olla need, kes tulid täna põlengut vaatama, et oma investeeringu hävimist näha.

Arendaja lootis kogu projektist ligi 2,5 miljonit eurot kasumit. Paraku on müümata veel palju kortereid ning võib vaid ette kujutada, milliseid kahjustusi said just ülemiste korruste pinnad, kus asuvad kõige kallimad korterid. 

Refereeritud artikli täistekst Ärilehes.

Jaga artiklit

46 kommentaari

A
alltöövõtja  /   20:46, 8. juuni 2018
ilmselt on jäänud töölistele võlgu ja kui tehnikat võtta pole palga raha asemel ,siis kas rikutakse loodut või pannakse pälema,lihtne.
palgata jäänud tööliste teostatud lõhkumisi juhtub tihti.tihase tänava majades lev kaljuvee töölistele võlgu , misjärel oli kuulda tihase tn elumajades mitmeid lõhkumisi, samuti keerati käkki ,vihm sadas pikalt seina sisse mitte vihmavee torusse.ei tasu võlgu jääda,töölistel on ka pisipered kodus ,kelle suud süüa nõuavad.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis