Eesti uudised

Skeptik Martin Vällik: eliidi salaplaane tasub karta

Arno Põder, 7. juuni 2018 18:31

26 KOMMENTAARI

m
Miks/ 11. juuni 2018 09:47
Tõmmata maailmapoliitikasse? Kas selleks, et Venemaa huve kaitsta?
y
yll/ 8. juuni 2018 09:48
eliit arutab jälle rahaloomet nullist ehk milliseid ,majandustegevusest kasumit mitte teenivaid
ettevõtteid üksteisele järgemööda müüa miljardiliste vaheltkasumitega.RAHA MUIDUGI "LAENATAKSE" EHK TRÜKITAKSE.
EHK TRÜKITAKSE.
d
dr. Mõngel/ 8. juuni 2018 07:56
Adolf Hitleri ajal ei olnud küll saksa rahval vaja oma eliiti karta. Miks meie peame kartma oma p..saRatast? Kuul käib tema kehast sama hästi läbi kui minu omast. Tõuskem Ragnarökiks!
k
kuuldavasti/ 8. juuni 2018 00:22
dr Vassiljev Keskerakonnast kuulub Templirüütlite ordusse. Tasuks helistada arstile ja küsida täpsemalt, mis eliit arvab:P
d
Differ/ 8. juuni 2018 07:38
Templirüütlid erinevalt vabamüürlastest ei püri maailmavalitsejateks ja ei ole satanistid.
j
Jah/ 8. juuni 2018 08:06
nemad suudavad ainult vahel kuhugi mingi eriti inetu templi lüüa.
e
ehheee/ 8. juuni 2018 00:15
Ma ei tunne kedagi, kes end vabatahtlikult eliidiks nimetab ja kedagi, kes end vabatahtlikult alamrahvaks liigitab. Kust tulevad demokraatlikus Euroopas kõik need hulluteooriad?
s
7. juuni 2018 21:43
Sorose meedia pidi kiirelt oponendi leidma, et Lina seisukohad peale ei jääks. Oponendi umbmäärane targutamine õnneks Lina jutu vastu ei saa.
n
Nojah/ 8. juuni 2018 08:09
vandenõuteooria on midagi enamat kui hüpotees, sest ta põhineb tõenäosusarvutusel. Kui keegi käib nagu koer haugub nagu koer ja näeb välja nagu koer, siis on suur tõenäosus, et ta on koer, hoolimata sellest, mida arvab tema omanik. Vällik teeb siin aga üldistusi ainult hüpoteesi tasemel.
g
Gunnar Stahl/ 7. juuni 2018 21:03
Teadmiseks, et illuminatid on kõrg vabamüürlased, ja meil on neid üksjagu, alates Siim Kallase ja nii edasi, kes tegelevad aktiivselt enda ja organisatsiooni taskute täitmise ja eesti rahva hävitamise,nin assimileerimisega.
Vastutasuks naudivad täielikku puutumatust, mida võis näha Kallase miljonite protsessil.
n
Nii on/ 8. juuni 2018 07:41
Väidetavalt olevat ka kohtunikud massoonid ja 80% EL parlamendiliikmetestQ
q
Q/ 8. juuni 2018 16:10
Siin on loogikaviga. Illuminaat on tõlkes Valgustunu. Tal ei ole enam eraldiseisvat mina. Ta ei tee midagi kasusaamise ajendil, Ta ei saa omada midagi. Ta on illusioonist Ärganu...:)
m
Mainekujunduse ja ajupesu osakond/ 7. juuni 2018 20:09
Salaplaanid ja katendi eemaldamise ettevalmistused on tehtud:
1. Inimesed on koondunud linnadesse või lahkunud välismaale.
2. Puit tselluloosiks.
3. Liiv, kruus, paekivi ja põlevkivi tuhk läheb raudtee tammi.
4. Põlevkivi läheb katlasse.
5. Tööliste sissetoomise probleeme pole.
6. Suuri ja kalleid ehitisi (tuulegeneraatoreid Virumaale) ei luba - pärast kallis välja osta.
7. Vanade ehitiste (tühjade paneelikate) lammutamisega või renoveerimisega ei tegele - pärast kõik korraga kivipurustajasse.
Ups! Kaks probleemi.
Esiteks katendi alt tuleb fosforiit lagedale (reostuse ja tuleoht).
Teiseks, tahaks ka rööpaid ja ronge osta.
Kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem - müüme fosforiidi kaevandusõiguse ära ja ostame saadud raha eest raudtee taristu ja veeremi.
Järgmine probleem.
RB töötajatele vaja palka ja rongidele kütust (käivet ju pole).
Lahendus: Harju-Viru-Jõgeva kiirgavasse kaevandusauku teeme tuumajäätmete hoidla - müüme õiguse tuuma-prügi sisseveo pealt raha küsida (aastamaks - vea palju jõuad).
s
Soovitus/ 8. juuni 2018 07:42
Kirjutage eraldi artikkel!

a
arvamus/ 7. juuni 2018 19:42
Varsti tullakse välja kohustusliku kiibi ideega, loomulikult kõigi turvalisuse huvides.
p
Pontu/ 8. juuni 2018 07:43
s
Seaduspärane ilming./ 7. juuni 2018 19:19
Midagi pole teha, elu on nii loodud, ohu suhtes kahtlustatakse kõike tundmatut. Viige karjamaale mingi uus, kariloomadele karjamaal ennetundmatu ese ja jälgige mis toimuma hakkab - katkestatakse senine tegevus, kõik loomad jõllitavad uut, tundmatut, Veidi aja pärast mõni julgem (karja juht) ligineb ettevaatlikult, nuusib eseme üle ja kui ohtu ei tuvasta, jätkab eelnenud tegevust. Üks kui teine karjast kordab esimest, mõni hakkab eset pusklema aga mõne aja pärast kari rahuneb ja elu läheb vanaviisi edasi. Juba inimajaloo hämarusest peale on kõike tundmatut esmajoones ohtlikuks peetud. Maailma tundmatustes osades elasid ikka vaid vaenulikud olendid. Tänapäeval kardab inimene tulnukaid kosmosest. Üldjuhul selleteemaline kirjandus, filmid jne jutustavad-näitavad meile ikka vaid inimkonnale ohtlikke tulnukaid, see on reegel - võõras ja tundmatu ei saa olla heatahtlik. Pole pärata, see mon enesealalhoiu instinkt mis aitab meid ellu jääda, ohtusid vältida. Samas on paljud vandenõuteoreetikud uskmatud Toomad, nad ei usu ka "karja juhti" kes luurel käinud, et ohu võimalikkust tuvastada - ohtu ei ole aga vandenõuteoreetikud ikka ei usu ja lõpuks võivad koguni kogu karja hulluks ajada. See viimane võimalus ongi see miks vandenõuteooriatesse tuleb ülima valvsuse, ettevaatusega suhtuda. Eks siin ilmas ole ennegi riike ja rahvaid hullutatud ja see on ainult häda ja viletsust toonud.
t
Tõeleid/ 7. juuni 2018 19:38
Mina usun ka, et Ratas läks vaid luurele . Tuleb sealt tagasi oluliste teadmistega, kuidas Eesti elu veel kiiremini edendada. Küsimus on vaid selles, et kas keegi söandab ka hiljem temaga koos luurele minna.
j
Jah, muidugi./ 7. juuni 2018 19:39
Aga kes on meie karja juht, keda usaldada?
t
to Seaduspärane/ 7. juuni 2018 23:08
Üks tarkuse olulisemaid komponente on ettenägemisvõime. Naiivikute ja ükskõiksete toel on toime pandud kõik kõige suuremad roimad.
e
eremiit/ 7. juuni 2018 19:07
milline sinisilmsus, meil on demokraatia, valime uue peaministri., armas aeg, me ei saa presidentigi valida, peaministrist rääkimata, koik need globalistlikud plaanid surutakse meile jouga peale, koik see multikulti, homondus, perede ja rahvusriikide lammutamine jne., inimestelt ei kysi keegi, poliitikud ostetakse ära, voi sunnitakse muudmoodi, meedia teeb ajupesu, teisitimotlejad tambitakse mutta jne., ärgake yles sinisilmad, kui neil ausad plaanid oleks, ss nad nurgataga omadeseas ei aruta selliseid asju, kus see demokraatia on ss
m
merihobu/ 7. juuni 2018 19:41
Kadri kaitseb Brüsselis meie suurprojekti Rail Baltika. Vaid keskerakond on võimeline rohkem suutma ja meie elu uueks muutma !
m
Madis Son/ 8. juuni 2018 07:47
Olete asjadest õigesti aru saanud!
Meenub ka EV-100 vastuvõtt, kuhu ei olnud kutsutud ühtegi Eestile iseseisvuseloojat. Olid vaid võltslõbusad uusrikkurid.
r
R B/ 7. juuni 2018 18:55
Baiba A. Rubesa ka kutsutud - ju nad RailBalticu asja arutavad.
m
Mainekujunduse ja ajupesu osakond/ 7. juuni 2018 19:56
B a i b a on selles äris väike tegija. Tema vaid korraldab ja vahendab (transiiti, ronge, raha, jne).
P e a m i n i s t e r on klass kõrgem ja tema otsustab, kus kopp maasse lüüa ja kelle alt
(f o s f o r i i d i s t) vaip ära tõmmata.
m
Mainekujunduse ja ajupesu osakond/ 7. juuni 2018 20:05
T e m a k e_on_s e l l e s_ä r i s_v ä i k e_t e g i j a. T e m a_v a i d_k o r r a l d a b_ja_v a h e n d a b (t r a n s i i t i, r o n g e, r a h a, j n e).
PM_on_k l a s s_k õ r g e m_ja_t e m a_o t s u s t a b, k u s_k o p p_m a a s s e_l ü ü a_ja_k e l l e_a l t (f o s f o r i i d i s t) v a i p_ära_t õ m m a t a.
P.S. T ä n a_on_v ä g a_k u r i_m o d e :)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee