Eesti uudised

EMO valvearst selgitab nägeluse tagamaid: pean tunnistama, et allusin provokatsioonidele (146)

LISA KOMMENTAAR

kata 10. juuni 2018 11:52
Uskumatu, et haige varbaga võeti üldse vastu! Kõrge palavikuga ja hingamisraskustega lapsega istud kogu öö ja lähed hommikul ikka perearstile. Aga eks põhjus ongi sellistes äpudes, kes oma kõvera varba ja värisevate kätega kohale kobivad.
julla 9. juuni 2018 09:56
natuke eneseväärikust peaks eesti matsarstidel olema,riik on teid6 aastat koolitanud.kui närvid haigeks jäävad vöib kolleegide psuhhiaatrite poole pöörduda.see inimene on valinud vale elukutse ja provotseeritakse meid iga päev,aga keegi ei löuga nagu see arst
Urmas 8. juuni 2018 19:23
Kui oleks olnud eluohtlik olukord, siis on mõttekam 112 helistada ja kiirabi kutsuda! Kuidas varbaga nüüd on??? OK!!!
Kas see nn. eluohtlik juhtum vajas ikka EMO poole pöördumist??? Kuidas varvas praegu elab??? Kas on amputeeritud, seoses ravimata jätmisega??? Kui varbaga on kõik korras, siis olgu vait!!!
sa ajad 9. juuni 2018 10:33
ikka korralikku i.a, peab tunnistama! Mis puutub siia EMO? Kui patsiendil varbaluu katki, siis peab ta saama vastavat abi ehk siis ravi! Kas ka tead, mis valu teeb luumurd ja eriti varbaluu..Pealegi võib jääda eluks ajaks lonkama ning töövõimetuks! Enne mõtle ja siis kriba, eksole! See pole sinu asi arutada, kuidas varvas praegu elab ja sinu eluohtlikuse jutt on rumalus kuubis!
abi 11. juuni 2018 13:27
Patsient saigi adekvaatset ravi - ise takistas varba sidumist! Silitame nüüd kõik Kalevipoja pead, puhume peale ja heietame kaasa - oh, sa helde aeg - kuidas terve maailm oli kokku varisemas, oleks kojamehe tööst beib-naisest ilma jäänud, pankadele ja kiirlaenufirmadele võlgu ega oleks saanud enam kodumaal laiamas käia, kui kange mees keegi on: muidu pidid "mehed" väikese kriimustuse peale enesehaletsusse langema, aga, näete, kangelasel oli selleks katkist varvast vaja ;)
abi 11. juuni 2018 13:28
Patsient saigi adekvaatset ravi - ise takistas varba sidumist! Silitame nüüd kõik Kalevipoja pead, puhume peale ja heietame kaasa - oh, sa helde aeg - kuidas terve maailm oli kokku varisemas, oleks kojamehe tööst naisest ilma jäänud, pankadele ja kiirlaenufirmadele võlgu ega oleks saanud enam kodumaal laiamas käia, kui kange mees keegi on: muidu pidid "mehed" väikese kriimustuse peale enesehaletsusse langema, aga, näete, kangelasel oli selleks katkist varvast vaja ;)
Seda, et 8. juuni 2018 15:13
Soomes oleks ta EMO-s ootanud kuni 13 tundi !!! ( reaalne juhus olemas) ja otsus oleks olnud, et röntgenpilti pole vaja, pöördugi homme vajadusel oma tervisekeskuse valveôe poole. Mees oleks olnud vait nagu kult rukkis, üks mis kindel. Selline ülbik näitab ``taset`` vaid Eestis. Masendav!
ülbed 9. juuni 2018 10:40
eestlased ootavad jah soomes EMO-s 13 tundi!
reku 8. juuni 2018 11:28
Miks peaks arst patsienti peesse saatma, kui teda ei provotseerita?
kiida Iolli, Ioll hüppab 8. juuni 2018 09:37
Postimehe väitel on Kalevipoeg kohtusse pöördunud ;)
Saab veel ametnike aega kulutada ...
vanaema 8. juuni 2018 12:49
Huvitav, mis keeles ta räägib kohtus, kuna ta ütles, et ta elab väga kaua Soomes ja on unustanud eesti keele ära. Kehv mälu, peaks ütlema.
Urmas 8. juuni 2018 19:31
Kohtusse võib pöörduda ja riigilõivu maksta, mida ta tagasi ei saa, sest kaotab selle juhtumi!!! Kohtusse võiks pöörduda kui EMO arsti tõttu tuli varvas amputeerida ja soovib selle eest kahjutasu! Sellise jutuga, et arst solvas, ei võta ükski kohus asja menetlusse ja ta kaotab riigilõivuks makstud menetluse algatamise tasu! Seda enam, et EMO arst on pöördunud omapoolse avaldusega politseisse!
no 8. juuni 2018 09:26
patsientide hulgas on ka igasuguseid tüüpe kellega toime tulekuks vaja terasnärve.
arstide 9. juuni 2018 10:35
ja muuala teenindajate hulgas samuti-tegemist ju eestlastega!
Lennart 8. juuni 2018 08:19
Võimalik vaid Eestimaal

patsient varbaga. 8. juuni 2018 06:25
Kas arst selgeltnägija kursused on läbinud, et teadis katkiste luuotste asendit? Ehk järgneb sellele eluaegne vigastus valesti kokku kasvanud varbaluudest. minu arvates ei ole tegemist mitte kaasaegsete ravivõtetega vaid vanaaegse ja tüseda laiskusega.
dr. Mõngel 8. juuni 2018 08:04
Mul nooruses varba- ja sõrmeluud korduvalt katki olnud. Teibiga tegin lahase ja mõne aja pärast oli asi korras jälle. Mida need vingujad üldse haiglast otsivad? Tehku kodus omale woo-doo ravi kui arvavad sellest abi olevat ja jätku arstid rahule!
just 9. juuni 2018 10:38
arstid tuleb rahule jätta ja viimased koju saata! No mis on neil siis haiglasse asja, kui nad rahu vajavad! Kas vaid valituid ravida?
varbaga patsiendile 8. juuni 2018 08:07
Lennart 8. juuni 2018 08:14
Võimalik vaid Eestimaal
krt 8. juuni 2018 09:31
soomlased peavad meid alamaks rahvaks, tulevad ja mölisevad kui härrade soove täpselt ei täideta.
vanaema 8. juuni 2018 09:57
See kalevipoeg-kojamees pole mingi soomlane, vaid eesti pagulane.
hhh 8. juuni 2018 06:00
varba luu murd ju ongi selline asi, mis tuleb lasta rahus kokku kasvada. Ja kui inimene tahab, siis võib ta sideme ja kalossi asemel ise oma tarkusega lahaseid ja kipsitamisi teha.
vabandust 8. juuni 2018 00:53
Aega läks, aga tundub, et
Juks / 23:48
on tülitrompetid välja lülitanud ning inimeseks muutunud.
Ma ei tahaks kutsuda teda teda Tartu EMOsse õpetuste järele, aga omavahel öeldes,
tublid perearstid ja pereõed teavad samahästi, kuidas katkist varvast "naabri" külge siduda.
Selles point ongi, et kuni teatud piirini ei olegi vaja "ravida", vaid anda rahu, ja luu kasvab ise kokku ...
Loodan siiralt, et patsiendi varvas paraneb ka hommikul, mis mühiseb
(ja ta ei tiku mõttetusse kommunikatsioonisõtta).
Head paranemist!
Siiralt
Vaataja 8. juuni 2018 00:31
Ilmekas näide peagi Lasnamäele rajatavast Eesti suurimast haiglast, mille idee seisneb selles, et tähtis arst ei vaata ega suhtle patsiendiga, vaid temaga tegelevad nooremarstid. Lasnamäele ehitatav haigla meenutagu nagu tehast, kus tegeldakse, komplekteeritakse ja väljutatakse inimesi. Arstid ongi töölised. Justkui NL aeg oleks tagasi tulnud.
eksid 8. juuni 2018 01:07
ei näita see suurus (automaatselt) midagi.
Aga olen nõus - Tallinna "ühendhaigla" on kantud poliitilisest konkurentsist/ärategemisest, mil ravikvaliteediga pole mingisugust pistmist.
Projekti võib kirjutada mida iganes, millegipärast praktika erineb projektidest märkimisväärselt.
Mida tähendab rajatav "suurim haigla" - ruutmeetrite, patsientide või rahalises mõttes? - kui haigekassa lepingut/raha ei anna, siis on see järjekordne märg unenägu.
Nii ehk teisiti, ei maksa üldistada ka arstide osas.
Jumalaks peetavad kirurgid on robustselt väljendudes käsitöölised ...
8. juuni 2018 00:29
Õga sis arsti mano saaih juuskõ õga väikese asä peräst,mah panni kunagi mitmõkümne kilosõ kivi saina viirde püstü,a kivi sattõ mullõ kurä jala pääle hüppeliigese piirkonda,oll marraskil ja paistõh uma kolh kuud,tuust aost om müüdä uma kümme aastäkka,veidökõnõ om hüppeliiges paksõb,mis sish,kävvu saa,tuu jala pääle om viil ka tõist vuuri kivi sadanuh,õlõi häddä midägi.
Ütte asja mah ütle,kapitalistliku riikh tasoi oppi medtüütäjäst ja oppajast,veigah pallö om vingatsit haigit ja nende pereliikmit,lastõ pääle tohiih ammuilma kaiagih.
öörahu 8. juuni 2018 00:24
Loomulikult ma ei arva, et "laulilind" Lauri Steinbach lühikesel suveööl suudab enda noka kuigi kaua kinni pidada - vaja ju arsti mustata, kes talle koha kätte näitas!
Aga ma tean, et neil lühikestel öötundidel on Lauri see, kes saab kommentaariumis iseennast segamatult kiita (ja arsti mustata).
Eks "hommikul siis selgitame, kes on meist õige" soomlane;)
kle kalevipoeg Lauri 7. juuni 2018 23:56
Sa võid olla kõva kojamees, aga arstiteaduses ja kommunikatsioonis oled sa õnnetu pskott.
Sa oled selle "lahingu" ja "sõja" kaotanud - ära võta südamesse - muidu saad veel infarkti!
Mul on sinu sugulastest-tuttavatest kahju, kellele sa häbi teed!
Sa võid julgelt soome liivakasti nda poisikese võimumänge edasi mängima minna!
Juks 7. juuni 2018 23:48
No haiglas oleks võinud varbad siis kokku siduda aga mitte hakata õpetama kuidas ma seda kodus tegema peaksin. Nii palju võiks haiglas ikka ära teha.
loe uuesti 7. juuni 2018 23:57
Arst ju pakkus I sidumist haiglas, et patsient ise hakkama saaks (kindlustusest sõltumata).
oot-oot 8. juuni 2018 00:40
"kuidas ma seda kodus tegema peaksin" ...
Kas tõesti kirjutab seda Lauri Kalevipoeg Steinbach? - Vastan siiralt, ilma ilkumata - arst just seda väidabki, et ta pakkus seda (kindlustusest sõltumata) ... Aga mõni mees ei suutnud adekvaatselt reageerida ja edasi läks tüliks ...

Uskumatu 7. juuni 2018 23:44
Oh saa, kus nüüd tohter püüab end puhtaks pesta, aga kõik on mustvalgel näha, ükskõik kui palju ka kaasosalised ei püüa kaitsta ja toksida siia õigeksmõistmist kui arst käitus labaselt kui viimane mats...
Juube 7. juuni 2018 23:40
Nii ei käitu ja sellist sõnavara ei kasuta ükski normaalne arst, aga sellised vihased nad ongi, sest tahaksid töö ajal öösel magada, mitte varbaid siduda....
tundub tõesti 7. juuni 2018 23:26
Et see Kalevipoeg püüab jätkuvalt p a ska puhuda ja arsti peale valetada. No, ei usu!
Ootame ära faktid, politseiuurimise.
millegipärast tundub 7. juuni 2018 23:03
et arst püüab ennast jamast puhtaks pesta aga tõestus ju olemas ja veel väga, väga inetu. Ma ei usuks arsti versiooni mingist provokatsioonist,
ei tundu 8. juuni 2018 00:11
ei tundu siin midagi, selge pilt, et Lauri Steinbach püüab jätkuvalt arsti mustata!
Vaata peeglisse - kui vajad (hinge)arsti, siis keeruliseks läheb ...
Otse loomulikult, kui sa kallad niipalju solki sind aidata püüdvate arstide krae vahele, siis kaob ka nende viimaste arstide altruism, kes sinusuguseid aidata püüavad ...
Mõne ikka leiab - etteruttavalt, ära siis sotsiaaltöötajatele hinge s i tt u - ilmselt läheb sul nendegi abi vaja!
Viska varvast 7. juuni 2018 22:58
See Kalevipoeg võiks enda sinise varbaga juba varvast visata!
Ära tüütab, kuidas ta üritab siin musta valgeks rääkida ja arstiabi põhjuseta mustata.
Aga pühapäevase praamini on veel aega - loodetavasti saab ta selle aja sees ka politseilt väljakutse ähvardamise eest.
naine 7. juuni 2018 22:37
Asi on selles, et arst, kes oleks pidanud abi andma mistahes abivajajale käitus ebaproffessionaalselt nii oma sõnades kui ka tegudes. Mis tal muud üle jääb, kui ennast õigustada nüüd. Videost on ju selgesti näha, kes on närvis ja kes üritab rahumeelselt asju ajada. Selle asemel, et patsienti aidata, hakkas ta räuskama.
ära vusserda 7. juuni 2018 22:53
arst pakkus abi, aga see ülbik arvas, et tema on arstiteaduses targem ja põlgas selle abi ära
Hahahaa 7. juuni 2018 23:02
Sina "naine" seepärast kalevipojaks läksid, et 8 klassis jäi haridustee pooleli? Kirjutama pole siiani õppinud...
naine 8. juuni 2018 09:01
Kes pärast naerab, naerab paremini. Kommentaarium ei ole koht, kust kirjavigu otsida. Mul on haridust rohkem kui sinul, olen lõpetanud ülikooli. Mis kalevipojast sa siin jahud? Ja üldse, kas kalevipoeg on mingi uus mõnitussõna või. Parem olla Soomes kalevipoeg kui Eestis näljarott. Tundubki, et sul närvid korrast.
tase 7. juuni 2018 22:34
Täielik ajakirjanduse allakäik, et sellised pooletoobised rahvuskaaslastest Soome kodanikud saavad ühepoolselt mustata Eesti meditsiinisüsteemi.
Keegi ei väida, et Eesti tervishoiusüsteem oleks vigadeta või mõni arst ei eksiks, aga see, kuidas 2 päeva võimendati ühte pooletoobist ülbikut, on tõepoolest masendav ...
See kojamees pole niimitu talve kooliski käinud, kui see tohter ametit õppinud ... Aga siis tuleb sltapea ja ajakirjandus teeb temast "rahvuskangelase" - Kalevipoja vägistaja kontekstis.
Küsimus 7. juuni 2018 22:22
Kas te teate kui palju on kõikidel riigiasutustel, nende juhtidel ja tähtsatel tegelastel suhtekorraldajaid, pressiesindajaid ja mainekujundajaid?! Ei tea, aga maksumaksjana võiks teada! Tavainimesi koheldakse neis asutustes, ametites nagu õigusteta kõntsa ja kaevata pole kuhugi! Oli juhus üks tuhandest, et sellel patsiendil oli fototõestus.
vastus 7. juuni 2018 22:50
Ära puhu p a s k a!
See suhtekorralda alustas vabndamisest - nagu tagantjärele selgub - polnud väga põhjust! Pigem oleks sellele ülbikule pidanud kohe patrulli kutsuma ja rootsi kardinatega kambrisse jalga puhkama saatma.

Tolbert Sirakas 7. juuni 2018 21:04
Asi oli juba esimeses videos selgemast selgem- tattnokk SOLVUS hingepõhjani, et temast vanem ning kogenum tohtrihärra teda ei kummarda, ega lömita tema, kui SOOME kodaniku ees, vaat sedasi sõbrad! Sellest tittedele omasest solvumisest ajendatuna otsustaski "kätte maksta"- oi, sa arst nüüd saad, teen sulle nii, et lendad siit haiglast...Kuulge, 3-4 aastased solvuvad sedasi liivakastis! Aga see vabandage mind "patsient" on parim näide kalevipoegadest, kes Soomes kogu Eestile häbi teevad- mehed suured, ag avarsaaru! Neandertaalid,mitte Soome kodanikud! Lugejad soovivad näha tervet videot ja ma olen kindel, et mul on õigus!
Irw 7. juuni 2018 21:50
Varbavend sai ise vastu varbaid arsti peale kaevates. Iroonia
Egas muud 7. juuni 2018 20:56
Ai niid loiar-ai niid loiar
SEDA ENAM 7. juuni 2018 21:36
arst olla ei tähenda suurt raha saada ja diplomt omada, seega gaudeamus igitur jubeles konsilium
Mütsita Mees 7. juuni 2018 20:28
Antud kaasuse asjaolusid ma ei tea, aga olles viibinud olude sunnil nii EMOs kui ka politseijaoskonnas, siis müts maha seal töötavate inimeste ees - sinna sattuv klientuur on äärmiselt kirev ja nii mõnegi jaoks on sealsed töötajad verbaalseks porimatiks&süljetopsiks. Kirjanikule peaks piisama seal ühes ööst, et nähtu-kuuldu põhjal korralik romaan kokku kirjutada.
Nonoh 7. juuni 2018 21:05
Sa võta maha oma müts ja püksid ka, kui tahad. Fotosüüdistus arsti ülbusest ja matslikkusest on FAKT. Hilisem suhtekorraldaja sõnavõtt aga ametnike vale oma tegude varjamiseks.
nonohile 7. juuni 2018 21:12
Aga milles küsimus? Lennanud esimese lennukiga Soome ja...seal ju kõik parim. Milleks siia Eestisse viletsate arstide juurde üldse tulla ja oma kallist aega raisata? Mine seisa Soomes EMOs elavas järjekorras koos rätipeade ja pruunlastega ja nõua seal oma KODANIKUõigust :D Lõuga, süüdista ja provotseeri!
7. juuni 2018 21:38
Jumal on rääkinud. Aamen!
To 21:05 7. juuni 2018 21:51
Ja sa tead mis juhtus enne video käimapanemist. Oleks video tehtud algusest lõpuni saaks öelda, kes on süüdi.
tegelikult 7. juuni 2018 22:15
Kaugele näha, et see 21.05, kes siin enda arust jumalana käitub, on seesama pooletoobine kalevipoeg-kojamees, kes EMOs räuskas. Nüüd räuskab siin!
j.j. 8. juuni 2018 09:31
masendav! Siin ju räuskad sina ja mingi hüperaktiivne seltskond närvipuntras "kalevipoja" - vihkajaid
juss 7. juuni 2018 20:20
No Tartu Kliinikum on katkise pimesoolega patsiendigi koju saatnud, õnneks PERHi emo siiski võttis vastu, aga kaotatud tunnid, kui põletik kõhuõõnde jooksis... Õnneks Tallinnas raviti
Ikka juhtub 7. juuni 2018 20:57
Mul saadeti Skoda katkise veepumbaga servisest tagasi
jorr 7. juuni 2018 20:16
kalevipoeg tuli eestisse "maksud sõidavad lätti" alkot libistama, jommis peaga tagus varba ära, kohe arsti juurde ei saanud minna, sest teised kalevipojad pistavad odava alko kinni, pärast arsti juures hakkas esinema. see on olukord, kus inimest, s.t. kalevipoega, saab rämpsuks nimetada.
Nii ongi 7. juuni 2018 20:15
Öeldakse küll, et klient on kunn, aga antud juhul pigem mu(u riimuv sõna).
Minu keel tõrgub arsti klinditeenindajaks nimetamast, aga üks on selge, porimatt ta kindlast pole, kelle peal mõni "kunn" võiks jalgu pühkida.
haigeid on rehkem kui arste 7. juuni 2018 21:13
seega loodus teeb oma tõõ, apteegid teenivad raha mittemillegi müümise eest
Selliseid 7. juuni 2018 20:05
arste küll Eesti ei vaja. Kalevipoja tase, parem mine Soome koristajaks.
Kuule Lauri 7. juuni 2018 20:32
Vanasti öeldi, et Ioll, aga järjekindel ...
Tunnusta su jäjekindlust, aga kasuta nüüd võimalust vait olla!
Sa oled lähedastele niigi häbi teinud, aitab!
Kalevipoeg tõi Soomest saelaudu ja palgikoormaid 7. juuni 2018 21:16
kuid idatuul kasutas seed ära, ja ega aborigeenid pole ka huvitatud väljarändest
teatrisõber 7. juuni 2018 19:51
Huvitav kas too varbakangelane Soome kiirabis kah niimooodi nõmetseks. Miks kohe ei läinud arstile kui varba ära lõi? Et selleks pidi ootama ööd , et minna kiirabisse. Varbad ei ole vist kiirabi teema, eriti kui inimene räuskab ja nõuab, pole asi nii nutune midagi. Saan täiesti aru arsti reakstioonist, kui teed terve vahetuse rasket tööd ja siis tuleb mingi ilueedi oma varbaga ja kukub meie meditsiiniteenust kritiseerima. Ega siis arst pea laskma endale pähe istuda, andis hinnangu nagu peab sellisel juhul. Ei ole nii, et patsiendil on ainult õigused, ka kohustus ja vastutus on patsiendil olemas.
ripa 7. juuni 2018 21:03
Tõesti tubli arst, et politseisse pöördus. Võib-olla selline arstidele näkku sülitamine haiglas ja ajakirjanduses tulebki sellest, et nad nii leplikud on ega hakka ennast kulutama lisaks kõigele veel õigussüsteemiga jandamiseks ega patsientide ümberkasvatamiseks.Öhtuleht, olgu olla ka patsientide sõnavara, JA TÄPSELT, kirjas.

Küsimus 7. juuni 2018 19:41
Mis need Kalevipojad tulevad siis meie koju räuskama ?
Kas 7. juuni 2018 20:07
oli lausa sinul kodus? Vöi oled sa see keda nn. arstiks nimetatakse.
7. juuni 2018 20:59
Eestlaste kodu on Eesti, üks reetur lihtsalt ülbitseb
No jah 7. juuni 2018 19:38
Reaalsus tundub tõesti nii olevat, et meie tubli arst allus Soomes töötava kojamehe provokatsioonile!
upa 7. juuni 2018 21:06
Õhtuleht, avaldage nüüd ka kogu lugu, selle provokatsiooni sõnavara ja muud üksikasjad. Miks poolikult?
Tolbert Sirakas 7. juuni 2018 21:15
Ahah, varbakangelane ongi platsis ja kommenteerib üle ühe kommentaari, täitsa põnevaks kisub :D Tead, arvesta sellega, et sinu-suhuseid kalevipoegi eestlased ei salli! Siin pole vaja laiata oma Soome kodakondsusega. Mine ja ole soomlane edasi!
A 8. juuni 2018 11:09
Sommid on normaalsed inimesed! See on ju mingi isehakanud somm.
8. juuni 2018 09:03
Kojamees on arst aga mitte patsient!
maalt 7. juuni 2018 19:27
no kirjutame raamatu emost ja kiirabist selle töötaja pilgu läbi...
linnast 7. juuni 2018 19:43
no, kes, see tänapäeval raamatut viitsib lugeda - kalevipojad kindlasti mitte. Ikka seriaal - eks neid ole ka tehtud, aga selles hada ongi, et neeed ei kajasta päris elu. Ühe äärmusena (Kiirabihaigla), peaks käima tohutu action ... Teise äärmusena mõni inglise külaarst, kes sai enda riistad vanaisalt päranduseks ... Tõde on kusagi vahepeal.
Kuno 7. juuni 2018 19:19
Algusest peale oli aru saada, et mingi jobu ise provotseeris ja pärast saatis pooliku video internetti, ilmselgelt ajas haigla ka segamini, selliste ravimisega tegelevad vähe teised kliinikud :)
olen 7. juuni 2018 19:00
kindel, et asi nii oligi. kojamees räuskas ja nõudis. tavaliselt juhtuvad sellised asjad tallinna emodes reede õhtuti ja öösel, kui kogu see seltskond soomest saabub. varbaluude põrutus/murd ei vaja röntgenit ega kipsi tõepoolest. vajadusel kasutatakse tugisidet. nii ongi! ja muidugi suukaudne valuvaigisti.nähe, et mõned kangelased jõuavad öösel isegi tartusse välja.
To olen 7. juuni 2018 21:54
Eiei see mees arvas, et ta sinine varvas vajab koheselt erakorralist oppi! Irw
Eino Taruk 7. juuni 2018 18:44
Vabanduse asemel rünnak...Tüüpiline. Valges kitlis mats.
Eino Taruk 7. juuni 2018 18:46
Ja mina oma kogemuste põhjal pole küll veel nii viisakat ja tähelepanelikku arsti kohanud kui ta ennast juhtunuga seoses kirjeldab. peseb ennast puhtaks.
Eino Taruk 7. juuni 2018 18:46
Oleks olnud patsient üksi ja video poleks, siis ilmselt eitaks juhtunud üldse ja teised arsti asuksid ringkaitsesse.
7. juuni 2018 19:26
Sa, Eino, oled ikka peast päris Eino.
Eino Taruk 7. juuni 2018 19:44
Näe, / ikka kohal...
Einole 7. juuni 2018 19:53
Kas ainult sina võid kohal olla?
kuule 7. juuni 2018 19:04
kas sa lugeda oskad?
EMO salvestus on 24/4 ja selle ülbiku ähvarduste peale on politseisse tehtud avaldus - mis ringkaitsest sa sonid?
7. juuni 2018 19:26
Ega Eino aru saa, mida kirjutatakse, tema jorutab ikka sama, mis alati.
Eino Taruk 7. juuni 2018 19:48
Ma esitasin hüpoteesi võimalikust stsenaariumist, hr. Kuule. Seega sina sonid. Õpi peaga lugema, mitte silmadega. Härra Slash (/) kommentaaridest ma ei räägi. Tal on mingi isiklik, ideoloogiliselt motiveeritud vendetta minu vastu.
7. juuni 2018 19:55
Mina loen silmadega, mitte peaga
Ega 7. juuni 2018 19:57
rumalate inimestega pole môtet vaielda Eino! Kel vähegi môistust peas ja mingigi haridus on sinu poolt. See on Eesti tegelikkus: vaesus ja harimatus. Iga mats vîb arstiks hakata.
taimps 7. juuni 2018 20:35
salvestus?Avaldus tehti,aga mingist salvestusest pole juttugi.
to Ega 7. juuni 2018 21:46
vaata aga intelligentsi meil siin, on aga naljaninasid meil, rikkad ja haritud mis hirmus. Kuidas sinu kõrge intelligents üldse lubab ÕL kommentaariumis targutada?
nojah 7. juuni 2018 18:44
soomes ta vaeva äralöödud varbaga oleks esmaabisse läinud
ja veel elust enesest 7. juuni 2018 19:22
nõukaajal pandi jah varbaluu murruga terve labajalg kipsi, sai 100 prossa haiguslehte, õhtu kips maha ja peolel
airiin 8. juuni 2018 00:52
Soomes ei seo keegi varbaluu murruga varbaid kokku ...paranevad ise
kuulsusehetked 7. juuni 2018 18:33
Ja selleks korraks Lauri Steinbach'i kuulsusehetkel läbi ongi. Loodetavasti ta saab veel natuke kuulsust, kui politsei annab teada haiglapersonali ähvardamise uurimise tulemustest.
7. juuni 2018 19:41
Oi kui piinlik, selle mehelaadse toote asemel vajuksin häbi pärast maa alla. Aga eks ka tühine inimene tahab vahetevahel keegi olla
"keegi" 7. juuni 2018 21:25
See keegi jääbki eesti rahvale meelde Varba"kangelasena" - päris uhke staatus või mis te arvate? Väga hea, et sellised kangelased Eestist jalga lasevad!

Kentuki Lõvi 7. juuni 2018 18:30
Kui tekitada patsiendis selline tunne, et ta on üks igavene tüütus ja segab arsti!!! Hullemat asja ei saagi olla!!! Ja veel õigustada oma vastikut käitumis???
ootame 7. juuni 2018 18:35
ootame ära, mis politsei ütleb.
EMOs on ka 24/7 salvestus - ei pea ainult valitud paladega piirduma.
to 18:30 7. juuni 2018 19:28
hullemat asja ei saagi olla, kui sinusugused targutajad
tõde 7. juuni 2018 19:35
tõde on ikka valus kuulata
Tohoh 7. juuni 2018 18:26
Et siis Tartus on tänapäevaseks luumurru raviks murtud luuga jäse toruteibiga terve jäseme külge teipida?! Kas see mees seal traumapunktis oli ikka arst või MacGyver?!
kojamehe tase 7. juuni 2018 18:37
isegi labidavart lapitakse kruvidega ;)
Patsient 7. juuni 2018 18:47
Kui sa rumal inimene ei tea, et murtud varba ravi nii käibki... Sõltumata röntgenist ( mis on kiirguskoormus organismile ja iga adekvaatne arst seda väldib) siis hoia oma suu kinni.. Või antud juhul internet.. Punkt.
Umbkeelne günekoloog 7. juuni 2018 19:16
Murtud luuga patsient saadeti sõimuga välja ise endale teipi ostma ja nii käibki?! Või õigemini lonkab siin midagi?!
7. juuni 2018 19:32
Sinu kruvid tõesti lonkavad.
ma saan aru 7. juuni 2018 19:33
et sul on lapsepõlves hellusest puudu jäänud. Ja nüüd ei suuda su enesehaletsust miski korvata - naine kupatas EMOsse ega lubanud ilma kipsita tagasi tulla.
"Tubli", võitlesid Otepää arstidelt kiirguse välja, aga ega sellepärast ei maksa Tartu arste tümitada mingi günekoloogi juhtumiga, milles sa samuti midagi ei tea.
sa murtud luuga... 7. juuni 2018 21:20
...vaene poisikene võid nõuda kasvõi 3 röntgenit ja ikka Eesti arste süüdistada tont teab,milles. Aga vaat Soomes on ikka ilus elu moslemite keskel, kas pole :)
airiin 8. juuni 2018 00:54
no varbaluu murd küll liikumist ei takista!!!!Tean täpselt!!
nonoh 7. juuni 2018 19:16
Kuidas siis nii - teine on Soome kodakondsuse omandanud - sellised peaks vähemalt kompuuter-tomograafiga pealaest jalatallani üle vaatama, aga näed ei mingisugust austust Kalevipoegade vastu. Isegi nõuka ajal ei hoinud arstid kiirgust kokku ja tulistasid igast asendist röngenit, nüüd on aga nii ihnsaks muutunud et ei ühte pilti teha - no mille see kutt naisele ette näitab, et kodutöödest vabaneda ;)
7. juuni 2018 19:31
Ja mis sina, Tohoh, siis varbaluu murruga teeksid? Ise rumal kui lauajalg aga targutamas kõva. Arst ei tule sulle kojamehe töötehnikat õpetama, ära sina arsti ka õpeta, eks.
selge pilt 7. juuni 2018 18:06
Soome kojamehele oli pilti vaja, aga nii kehv telefon, et ainult selfit ja sõbra omaga videot saab teha, mitte varbast. Soome kojamehele on liig, mis liig, et arst püüab teda raviskeemi kaasata.
Aga nagu arst ütles, et temaga ei möliseta nii sai kohe aru, et tuleb jalga lasta ... Ja kasutada kange mehe võtet - sõimamine ohutust kaugusest.
Mis 7. juuni 2018 17:43
Mis provokatsioonile? Sellele, et pidi oma tööd tegema?
muidugi 7. juuni 2018 17:56
Kalevipojal jääb veel õigust ülegi ...
Eesti 7. juuni 2018 20:01
vaesus, kurjus ja kadedus.
jääbki 7. juuni 2018 21:42
ega Kalevipoeg sellist Eestit ei tahtnudki...
7. juuni 2018 19:34
Loe artikkel läbi, saad teada, mis provokatsioonile.
Mihkel 7. juuni 2018 17:33
Sääraseid patsiente ei sooviks ükski arst aga eks neidki tule ravida.Selleks on teised haiglad ja arstid.
Palun 7. juuni 2018 17:32
ärge õppige arstideks ega meditsiiniõdedeks! See amet on tänamatu!!!
ja 7. juuni 2018 18:00
õpetajateks ka. Juba 2. kl õpilased saadavad su "kuule". Närvihaigetest vanematest rääkimata.
jorr 7. juuni 2018 18:21
sa oled esimene rott, kes vinguma hakkab kui arstiabi vajad, aga pole kedagi, kes seda osutaks. mine võta tabletid ära.
liivaannus 7. juuni 2018 21:32
ega küll küllale liiga tee, HEAD TEED JA PUHKA RAHUS
ei taipa 7. juuni 2018 17:27
Kas "ära mölise" ja sinatamine on nüüd uus arstiteaduse suundumus?
sinu jaoks 7. juuni 2018 17:41
Sinu jaoks on see karneval, Kalevipoeg (originaalis nee ger)
Tundub 7. juuni 2018 17:16
et patsiendi kuudepikkuses järjekorras hoidmine, hülgamine ja ravita jätmine leiab Eesti tervishoiumaastikul suurejooneliselt õigustusi. Saaremaa naistearst näiteks ei peagi Eesti keelt oskama ja naiste sõnul pole tal oma erialast ka aimugi.
mis see siia puutub 7. juuni 2018 17:25
Sinisel varbal pole nüüd enda õigustuseks muud öelda kui kõik teised süüdi.
Kus on selle varbakangelase vabandus?
x 7. juuni 2018 17:28
Lõigand see varvas kohapeal ära ja klient oleks säilitanud usu Eesti meditsiini.
Oli nüüd vaja seda loikamit paika panna?!
Tundub tõesti 7. juuni 2018 17:34
Et Kalevipojal on vesi ahjus ja nüüd käib eesti med.süsteemi halvustamine täie hooga.
1. See naistearsti lugu ei juhtunud mitte Saaremaal, vaid Hiiumaal.
2. Ta on juba kaks aastat sealt läinud ja nüüd teeb valveid ungarlane, kes räägib eesti keelt

Lindatütar - no mis ma ütlesin! 7. juuni 2018 17:15
Arvata on, et see meri-põlvini vennike ise provotseeris. Näha küll selliseid "vägevaid" kalevipoegi reedeti joodikulaeval.
PIINLIK!!!
LINDAL ei olnud mitte ühtegi tütart 7. juuni 2018 21:46
selles asi ongi, pojad pole hakkama saanud
aus 7. juuni 2018 17:05
Väga adekvaatne vastus ja ongi suur väljakutse patsiendi nõudmistele- ähvardamistele mitte samaga vastata. Tuleb meeles pidada, et kohustused pole mitte üksnes arstil vaid ka patsiendil nii nagu ka õigused.
m.o.t.i.l.e. 7. juuni 2018 16:55
Palun pöördu ise ka arsti juurde, sest nagu näha kummitavad sind vist koguaeg need Kalevipojad.
m.o.t.t. 7. juuni 2018 17:12
Millest selline järeldus - ühe kirja põhjal? Ega sul endal ei kummita?
Millest mina lähtusin - eelmise samateemalise artikli kommentaarium kubiseb selle Soome kojameheks läinud Otepää kaagi iseloomustustest. Kui ta seal Soome on firmaomanikuks saanud - jumal temaga - aga see, et ta nüüd käib Eestis laiamas ... on just see, keda Kalevipoegadeks kutsutakse. Nüüd siis tuligi m.o.t.t. välja (muidugi, kui sa kooli ajast mäletad, mida see tähendab - kui mitte, küsi siili käest ;)
Jah 7. juuni 2018 17:22
venelane ütleks veel jop tvoje m.o.t.t.
seda sa oskad 7. juuni 2018 17:47
ropendada ...
Aga vene matt-il ja eesti m.o.t.t.-il on "väike" vahe sees. Mine oma Soome ja ülba seal, kui seal lastakse, siin ei maksa arstidega tüli norida - nemad teevad oma tööd hästi! Loodetavasti teeb ka politsei oma tööd hästi ja lahendab selle ähvardamisjuhu kiiresti.
m.o.t.t. 7. juuni 2018 18:30
ropendada sa oskad - mis täna veel teada saime? Et arstid oskavad oma tööd - isegi, kui see ei lange kalevipoegade ootustega kokku. Loodame, et ka politsei teeb oma tööd korralikult ja mõni mees saab teada, palju ähvardamine maksab.
to jah 7. juuni 2018 19:37
vene keelt sa küll ei oska, puhta mööda panid
To to jah 7. juuni 2018 20:04
Soome aktsenti arvestades kojamehe kohta üsna harju keskmine tase ;)
Arusaadav, et solvanguks mõeldud, aga iga provokatsiooni peale ei maksa tõmmelda ...
aga 7. juuni 2018 16:49
Ajakirjandus sai kaks ööpäeva kirgi kütta!
Oli ju kohe öeldud, et arst magab pärast ööpäevast valvet.
Sisulilt kogu "peavoolumeedia" rikkus kutse-eetikat - esitas fakte kontrollimata ühe poole seisukoha ...
tõesti 7. juuni 2018 16:47
kõva mees, öösel väikse varbaprobleemi tõttu sellist kisa teha. Kannatas varahommikuni kannatanud veel veidi, ajani mil perearsti praksis avatakse. Kuhu ta lõpuks läkski. Kas perearst pani tal siis jala kipsi?
pani jah,kubemeni, 7. juuni 2018 18:42
m.o.t.t. 7. juuni 2018 16:37
Üks Kalevipojast Otepää kaak keeras järjekordse jama kokku
nõus 7. juuni 2018 18:44
Otepää rahvas arvab jah niiviisi, ammustest aegadest alates.
Utepääl 7. juuni 2018 19:28
sass 7. juuni 2018 16:36
Asi oli nii nagu alati- klient lollitas spetsialisti ja pärast kõik peale teda süüdi.