Maailm

VÄGISTATUD JA KÄGISTATUD – kadunud 14aastane tüdruk leiti tapetuna (106)

Aadu Hiietamm, 7. juuni 2018 18:00
SURNUKEHA LEIUKOHT: Susanna Maria Feldmani vägivallatunnustega surnukeha leiti kolmapäeval Wiesbadenis Erbenheimi linnaosas raudtee äärest tihedast põõsastikust.Foto: Reuters/Scanpix

Saksamaal Wiesbadenis otsis politsei suurte jõududega 14aastast Susannat, kes jäi kadunuks 22. mail. Kolmapäeval leiti raudtee äärest kõrvalisest kohast tema okste alla peidetud surnukeha. Kohtuekspertide teatel oli kurjategija tüdruku vägistanud ja seejärel surnuks kägistanud. Seksuaalmõrvas kahtlustatakse kahte põgenikku, kellest üks lahkus vahistamishirmus Saksamaalt, vahendab Focus Online.

Mainzis elanud koolitüdruk Susanna Maria Feldman oli 22. mail koos sõbrannadega naaberlinnas Wiesbadenis hängimas. Koju ta õhtul ei tulnud ning tema mobiiltelefon oli välja lülitatud.

Susanna ema Diana otsis tütart algul oma jõududega. Järgmisel päeval pöördus ta abi saamiseks politseisse. 24. mail sai ema aga WhatsAppi kaudu Susannalt ootamatu sõnumi. Selles teatas tütar, et sõitis sõbraga Pariisi ning pöördub koju tagasi kahe-kolme nädala pärast. Ta palus ühtlasi ema teda mitte otsida. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

31.08.2018
FOTOD KOHTUST | Soomlanna vägistanud iraaklasest pereisa mõisteti süüdi
13.06.2018
KOHUTAV: koolipoiste bande vägistas Saksamaal 13aastase tüdruku
12.06.2018
Bulgaaria poiss tunnistas Saksa politseile, et pussitas 15aastase neiu surnuks
11.06.2018
MÕRVARI PIHTIMUS: iraaklane Ali Bashar tunnistas 14aastase Susanna tapmist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee