Henrik RaaveFoto: MATI HIIS
Ohtuleht.ee 7. juuni 2018 15:44
Värske poliitilise liikumise Eesti 200 tegevjuhiks saab ettevõtja Henrik Raave, kelle ülesanne on liikumise tegevuse koordineerimine ja äsja tööd alustanud kontori meeskonna juhtimine.

„Ma olen olnud mitme väga suureks kasvanud organisatsiooni alguse juures ja see on alati olnud põnev ja proovilepanev. Seda kõike on oodata ka Eesti 200 juures. Meil on plaanis oma organisatsiooni juhtida idufirmalikult ja läbipaistvalt, olla efektiivne ja tulemustele orienteeritud ning leida innustust liikmete õhinast ja ambitsioonikusest,“ kirjeldas Raave.

Uue poliitilise liikumise sünd on Raave hinnangul tänases Eestis hädavajalik. „Igale ettevõtjale ja juhile on ilmselge, et Eesti poliitikas on vaja põhimõttelist muutust. Eestil puudub pikaajaline plaan, mille paika panemiseks on viimane aeg. Ilma pika vaateta tehakse muutusi lihtsalt muutuste pärast ja on vaid aja küsimus, kui Eesti kaotab maailmas eesrindliku ja efektiivse riigi positsiooni,“ ütles Raave.

Henrik Raave on juhtinud Taxify Eestit ja City Motors AS-i ning asutanud turunduse ja üritustega tegeleva pereettevõtte Must OÜ. Raave on juba viimased kuus aastat panustanud ka oma kodukoha ellu korraldades Pärnumaal Kidises kultuuriüritusi, olles Paadrema külaseltsi juhatuse liige ja Paadrema Püha Kolmainu koguduse toetajaliige. Alates 2017. aastast kuulub ta ka Saku vallavolikokku. Ta on abielus ja nelja lapse isa.

Samal teemal

Kommentaarid  (17)

8. juuni 2018 20:35
dr. Mõngel 8. juuni 2018 08:12
Ahnitsejad valisid endi hulgast kõige rumalama enda asju korraldama? Nii see seltskond nagunii kusagile ei jõua. IRL ja sellest välja pudenenud tegelased on algusest saati isamaad müünud. Aeg ärgata! Tõuskem Ragnarökiks, kelle käsi taprit tõsta suudab!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS