2
fotot
Lenna Kuurmaa (Erlend Štaub)

Lauljanna Lenna Kuurmaa ja muusikaprodutsent Raul Ojamaa rääkisid Raadio 2 eetris oma värskest koostööst. Nimelt on muusikutel plaanis sügisel välja anda uus album. 

Lenna on eelnevalt teinud ühisprojekte koos Mihkel Raua ja Vaiko Eplikuga. Nüüd on lauljanna ühendanud jõud muusikaprodutsendi ja kitarristi Raul Ojamaaga. "Ma olen juba mõnda aega võtnud hoogu ja mõelnud, kuhu suunda minna. Rauli peale hakkasin ma mõtlema siis, kui kuulsin Siiri Sisaski viimast albumit ("Kuristi kohal", ilmus 2016. aastal – toim.) Sealt sai see mõte alguse ja hakkas idanema," rääkis Lenna saates.

Ühiselt arutati teemat muusikamänedžeri Toomas Olljumiga, kellega võiks kampa lüüa.

Lisaks Sisaskile on Ojamaa teinud koostööd lauljatar Liisi Koiksoniga ja ansambliga Miljardid. Ojamaa rääkis saates, et iga artistiga käib kaasas teatud vaib. "Kui võrrelda Lennat Siiriga, siis Siiri on nagu ürgnõid, Lenna on haldjalikum, kui rääkida fantaasiamaailma paralleelides."

Lenna rääkis, et kuigi ta on ühist muusikateed alustanud Rauliga, on ta laval koos enda bändiga. Uus plaat, mis peaks ilmavalgust nägema sügisel, antakse välja Sony plaadifirma alt. "Ma loodan, et see Rauli periood ei lõppe ühe albumiga, muidu pean jälle endale uue mehe otsima." 

Kuula täispikka saadet SIIN!

Jaga artiklit

36 kommentaari

A
Aastad õnne poole  /   23:59, 11. juuni 2018
Lennal on tarkust eraldada lollid tarkadest eht peatselt saate sellest teada... Lenna leiab oma täieliku õnne inimese näol, kes teda mitte ei armasta vaid koos luua kaunis võrdne perekond! Lenna jõudu ja armastust sinule ja pisitūtardele aga see mees peab olema kõige selle vääriline- ühesõnaga armas eestimaa kuulsustoov perekond.
I
in  /   15:57, 11. juuni 2018
vane

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis