Eesti uudised

Edgar Savisaare saatusekaaslaste protsess hakkab venima, sest prokuratuur vaidlustab tema kriminaalmenetluse lõpetamise  (34)

Juhan Haravee, 7. juuni 2018, 00:09
Evestus (paremal)Foto: Stanislav Moshkov
Teisipäeval ootamatu pöörde saanud Tallinna ekslinnapea Edgar Savisaare ja mitme tuntud ärimehe ning linnaametniku korruptsiooniprotsess lükati eile hommikul prokuröri palvel määramata ajaks edasi. Samal ajal kütab kirgi endiselt põdura Savisaare suhtes teisipäeval tehtud kriminaalmenetluse lõpetamise määrus.  

Kohus lõpetas kriminaalmenetluse vaid parandamatult haige Edgar Savisaare suhtes. Teiste süüdistavate üle pidi kohtumenetlus juba järgmisel päeval jätkuma pikalt ootel olnud tunnistajate ülekuulamisega. Riigiprokurör Steven-Hristo Evestuse sõnul on prokuratuur otsustanud Edgar Savisaare suhtes tehtud kohtumääruse vaidlustada ja palub seoses sellega kohtuistungi edasi lükata.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

14. august 2018, 14:07
Kohus: Edgar Savisaare osas tuleb menetlust jätkata
4. juuli 2018, 13:15
Ringkonnakohus otsustab Savisaare võimaliku kohtust pääsemise augustis
20. juuni 2018, 14:21
Prokuratuur vaidlustas Savisaare suhtes kriminaalmenetluse lõpetamise
19. juuni 2018, 15:19
Riigiprokuratuur vaidlustab hiljemalt homme Savisaare kohtu alt vabastamise

34 KOMMENTAARI

t
7. juuni 2018, 23:05
Tervitused! Kahjuks kohtusüsteem ei saagi midagi teha,kui rahvas ja ministrite koda ei vaata seadusi üle! Meie adokaadid teevad kõik selleks et võita ja teenida ja mitte muuta seadusi.KÕIK ON JU NÕUKA AEGNE! Ja sobilik advokaatidele.Kallis Eeesti rahvs ärkake!
o
oh ja 7. juuni 2018, 18:48
ilmselt näib, et seltskond kes Savisaare juba massimeedias enne kohut süüdi mõistis tahab temast nüüd rahvale igaveseks ajaks mäletamiseks märtrit teha, sest on näha, et Savisaar kohtupidamise lõpuni vastu ei pea ning võib kohtuistungil ära surra
Loe kõiki (34)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee