Foto: @realDonaldTrump / Twitter
Toimetas Greete Kõrvits 6. juuni 2018 20:02
Pärast kaht vangistuses veedetud aastakümmet pääseb 63aastane Alice Johnson peagi vabadusse. BBC kirjutab, et USA president Donald Trump võttis kuulda Kim Kardashiani palvet ning annab Johnsonile armu.

Kardashian kohtus presidendiga 30. mail, et rääkida vanglakaristustest ja riiklikust vanglapoliitikast. Millised ja kui ulatuslikud teadmised reality-staaril selles osas on, pole teada. Kuid ta esitas ka konkreetse palve: anda armu 63aastasele vanavanaemale Alice Johnsonile, kellele määrati narkokuritegude eest 21 aastat tagasi eluaegne vanglakaristus.

Naine oli üks liige 15pealisest grupeeringust, kes äritses kokaiiniga ning pisteti 1996. aasta lõpus kongi. Süüdistuste kohaselt polnud Johnson siiski diiler, vaid mõisteti süüdi kokaiini omamises ja rahapesus. Johnsoni kuritegu oli Kardashiani sõnul ohvriteta ning eluaegne vangistus liiga karm. Väidetavalt on proua oma pika vangistuse jooksul laitmatu käitumisega vang olnud ning perekond ootab teda pikisilmi koju. Kardashian on Johnsoni vabastamise nimel võidelnud juba mõnd aega.

Samal teemal

Kommentaarid  (34)

Suur soov? 7. juuni 2018 02:10
Mull tundub, et presidentidele ei esitata mitte suuri soove (isgI kui ollakse eriliselt kurvikad), vaid ikkagi ARMUANDMISPALVEID.
??? 7. juuni 2018 02:08
62 aastasel Vanavanaemal on 38 aasane lapselapselaps? Seega loogiliselt võttes sai vanavanamaks juba 24 aastaselt? Sellist Quinessi rekordi väärilist vanavanaema tulebki tunnustada, hoida ning vabastada. See on ikka ju eriliselt varajase küpsemisega ning varajase seksuaalelu alustamisega suguvõsa.
Ohjah 7. juuni 2018 17:24
Kus sa selle küll võtsid, et Kim on selle naisega kuidagi suguluses? Ise mõtlesid juurde.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS