Maailm

Trump täitis Kim Kardashiani suure soovi (34)

Toimetas Greete Kõrvits, 6. juuni 2018 20:02
Foto: @realDonaldTrump / Twitter
Pärast kaht vangistuses veedetud aastakümmet pääseb 63aastane Alice Johnson peagi vabadusse. BBC kirjutab, et USA president Donald Trump võttis kuulda Kim Kardashiani palvet ning annab Johnsonile armu.

Kardashian kohtus presidendiga 30. mail, et rääkida vanglakaristustest ja riiklikust vanglapoliitikast. Millised ja kui ulatuslikud teadmised reality-staaril selles osas on, pole teada. Kuid ta esitas ka konkreetse palve: anda armu 63aastasele vanavanaemale Alice Johnsonile, kellele määrati narkokuritegude eest 21 aastat tagasi eluaegne vanglakaristus.

Naine oli üks liige 15pealisest grupeeringust, kes äritses kokaiiniga ning pisteti 1996. aasta lõpus kongi. Süüdistuste kohaselt polnud Johnson siiski diiler, vaid mõisteti süüdi kokaiini omamises ja rahapesus. Johnsoni kuritegu oli Kardashiani sõnul ohvriteta ning eluaegne vangistus liiga karm. Väidetavalt on proua oma pika vangistuse jooksul laitmatu käitumisega vang olnud ning perekond ootab teda pikisilmi koju. Kardashian on Johnsoni vabastamise nimel võidelnud juba mõnd aega.

Samal teemal

19.07.2018
KARDASHIANID PUUST JA PUNASEKS | Maailma võimsaim ja rikkaim teleperekond: kes nad on ja kuidas nad ratsa rikkaks said?
19.07.2018
Kim Kardashian uus lõhnaõli tõi talle miljon dollarit minutis!
27.06.2018
Selfidega lõpparve teinud Kim Kardashian aeleb jälle pesuväel
31.05.2018
PILTUUDIS | Donald Trump kohtus Valges Majas Kim Kardashianiga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee