Bilderbergivastased protestijad: „Öelge Bilderbergile ei! Uus maailmakord, kasi minema!“Foto: AFP/Scanpix
Toimetas Greete Kõrvits 6. juuni 2018 18:38
7.-10. juunini kohtub Itaalias Bilderbergi grupp - salatsev rühm peamiselt Euroopa ja Põhja-Ameerika äri- ning poliitilisse eliiti kuuluvatest tähtsatest tegelastest. Sel aastal osaleb vandenõuteooriatest ümbritsetud konverentsil esimest korda ka Eesti valitsusjuht, peaminister Jüri Ratas. Ürituse peateemaks on populism Euroopas. Kas see salapärane eliit juhibki maailmas toimuvat?

7.-10. juunini kohtub Itaalias Bilderbergi grupp - salatsev rühm peamiselt Euroopa ja Põhja-Ameerika äri- ning poliitilisse eliiti kuuluvatest tähtsatest tegelastest. Sel aastal osaleb vandenõuteooriatest ümbritsetud konverentsil esimest korda ka Eesti valitsusjuht, peaminister Jüri Ratas. Ürituse peateemaks on populism Euroopas. Kas salapärane eliit juhib maailmas toimuvat?

Konverents ning sellega sünonüümne inimeste grupp sai nime Hollandis asuva Hotel de Bilderbergi järgi, kus toimus ka esimene konverents, mille korraldas Hollandi prints Bernhard. Sel aastal toimub üritus Torinos ning 131 osaleja hulgas on ka Eesti peaminister Jüri Ratas.

Edasi lugemiseks:

VÕIDA RAHA!

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • 8 digiväljaande lugemisõiguse
  • Üle 1300 tellijale mõeldud artikli kuus
  • Jagada tellimust 4 sõbraga
  • Võimaluse võita 100 € lisatulu kuus
Näita vähem
1 € / kuu11.99 € / kuu
-92%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99