Maailm

Ametist lahkuv Starbucksi juht soovib saada tulevaseks USA presidendiks? (2)

Ohtuleht.ee, 5. juuni 2018 09:36
Howard SchultzFoto: Reuters/Scanpix
Starbucksi juhataja Howard Schultz teatas, et astub pärast 36 tööaastat tagasi. Mees lisas, et tema tulevik võib olla avalikus teenistuses. Kuulujuttude kohaselt soovib ta osaleda tulevastel USA presidendivalimistel, vahendab ABC. Schultzi viimane tööpäev Starbucksis saab olema 26. juunil.

„Mõtlen oma valikutele filantroopiast kuni avaliku teenistuseni, kuid ma olen kaugel teadmisest, mida tulevik toob,“ ütles 64aastane Schultz kirjas töötajatele.

Schultz jättis New York Timesi selleteemalisele küsimusele otsese vastuse küll andmata, kuid sõnas, et ta on kaalunud poliitikasse minemist ning juba mõnda aega on ta oma riigi pärast tõsist muret tundunud. „Üks asi, mida sooviksin järgmises eluetapis saavutada, on välja nuputada, kas on mõni roll, milles ma võiksin midagi ühiskonnale anda,“ ütles ta ja lisas: „Ma pole veel päris kindel, mida see tähendada võiks.“

New York Timesi sõnul on Schultz olnud president Trumpi suhtes väga kriitiline, kirjeldades teda kui inimest, kes igapäevaselt kaost tekitab.

Samal teemal

30.01.2017
Starbucks lubab palgata 10 000 pagulast