Maailm

MIDA KÕIKE EI JUHTU: hirmunud noor naine tellis ämbliku tapmiseks toidukulleri (11)

Aadu Hiietamm, 4. juuni 2018 18:30
ERIÜLESANNE: Toidukuller Joe ämblikku tapmas. Foto: Twitter
Inglismaal Bournemouthis elav Demi Sweeney (22) nägi kodust lahkudes, et koridorilaes ripub suur ämblik. Ta jäi soolasambana seisma, sest kardab neid kohutavalt. Talle tuli appi toidukuller, vahendab Buzzweed. 

Demi Sweeney ei julgenud ämbliku alt läbi astuda. Ta kartis, et kaheksajalgne kohutav elukas kukutab end talle pähe. Olukorra tegi veelgi hullemaks see, et Demi oli üksi kodus. Paanikas naine otsis perekonnalt ja sõpradelt abi. Paraku ei olnud kellelgi aega talle appi tulla.

Kolleeg soovitas pöörduda kulleriteenistuse poole ja küsida, kas nad saavad saata oma töötaja ämblikku tapma. Mõeldud-tehtud. Demi pöörduski toidukulleriteenistuse Deliveroo poole. 

„See võib tunduda rumal, kuid ma kardan kohutavalt ämblikke ja üks neist on minu koridoris. Kui ma tellin teilt söögi, kas siis oleks võimalik, et kuller ta sealt kõrvaldaks?“ küsis Demi. 

Talle vastati, et teoreetiliselt on see võimalik. Samas hoiatati, et kullergi võib karta ämblikke ning siis ei saa teda sundida. Teisisõnu, on teatud risk, et temast polegi abi. 

Demi otsustas siiski proovida ja lugu lõppes õnnelikult. 20 minuti pärast helises uksekell ja ta lasi toidukulleri Joe koos tellitud toiduga sisse.

Demi kurtis talle kiiresti oma suurt muret. Paraku vastas noormees, et temagi kardab ämblikke. Kuid ta lubas siiski Demit aidata. Joe jättis igaks juhuks kiivri pähe, astus toolile ja mässis vahepeal laest seinale liikunud ämbliku köögipaberisse. Seejärel lasi ta selle tualettpotist veega alla.

Demi hingas kergendatult ja kirjutas Twitteri kontole: „Joe on tõeline kangelane!“   

Samal teemal

07.01.2018
Kardad ämblikke? Sul on mõni FOOBIA? Kuidas sellest üle saada?
22.02.2017
JUBE! Angelina Jolie sööb oma lastega Kambodžas reisil olles ämblikke!
01.02.2017
JUBE!!! Austraalia ärgitab maailma mürgiseimaid ämblikke püüdma!
29.09.2016
MILLINE EBAÕNN! Meest hammustas peenisest teist korda must lesk

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee