Eesti uudised

Tahad teada, kes on su bioloogiline isa? Ole valmis veidraks perepeoks (9)

LP, 1. juuni 2018, 20:18
DNA-testFoto: Pixabay.com
Pärast LP-s ilmunud lugu, milles Iris Arge-Lepalind rääkis, milliseid ebameeldivusi koges ta DNA analüüsi tehes, et tõestada oma bioloogilise isa laps olemist, võttis LP toimetusega ühendust Rita, kes rääkis oma loo.

Rita (nimi muudetud) isa ei ole kuulus ega rikas, kuid eitab samamoodi tütre olemasolu. Rita sai enda jaoks vastuse kätte, ent teda jäi kripeldama küsimus: miks tähendab isaduse tuvastamine Eestis sunniviisilist ja ebamugavat suguvõsa kokkutulekut?

Rita kirjeldas, et isaduse tõestamiseks pidid kohtuekspertiisi instituudi laborisse kohale minema nii tema oletatav isa kui kasuisa ning see olukord tekitas üheskoos kitsas ruumis istudes väga palju pingeid. Tagatipuks tehti Ritast koos kasuisa ja bioloogilise isaga veel kõige lõpus pilt, mis Ritat väga imestama pani.

Refereeritud artikli täistekst LP-s.

Samal teemal

5. mai 2018, 09:52
Oleg Grossi tütar Iris: isa ei andnud mulle kunagi võimalust
6. aprill 2018, 23:57
Üksikema: "Mida te vingute, et elatis on väike? Mina saan iga kuu toetuseks 19 eurot!"

9 KOMMENTAARI

n
naine ja ärritatud 4. juuni 2018, 09:54
mul on kolm last ja kõik erinevate pikkade meestega , kuid olen abielus ühe lühikese punniga ja ta teab et on nende laste isa ... ja rohkemat ei tea aga kui nüüd see test tuleb ... oi oi oi , ma ei tahtnud neid lühikesi järglasi saada selle lühikese punniga , elu on elu ...
e
Ei taha? 2. juuni 2018, 22:51
?
Loe kõiki (9)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee