Eesti uudised

Olympicut ei lasta börsilt minema (1)

Ärileht, 31. mai 2018 18:55
Olympic kasiinoFoto: Stanislav Moshkov
Nasdaq Tallinna börsi noteerimis- ja järelevalvekomisjon otsustas mitte rahuldada Olympic Entertainment Group AS-i taotlust ning keelduda tema aktsiate noteerimise lõpetamisest enne aktsiate ülevõtmist, kirjutab Ärileht.

"Arvestades Olympic Entertainment Group AS-i aktsionäride struktuuri ning neile kuuluva koguosaluse suurust, samuti kavandatud tehinguid, võib börsi hinnangul investorite huvid lugeda piisavalt kaitstuks juhul, kui investorid on piisavalt informeeritud ning kui neil on võimalus pöörduda oma õiguste kaitseks kohtu poole. Börsi hinnangul tagatakse sellised tingimused noteerimise jätkumise korral kuni aktsiate ülevõtmiseni rahalise hüvitise eest ning noteerimise lõpetamine enne nimetatud tingimuse täitmist kahjustaks oluliselt investorite huve," teatas Nasdaq Tallinn.

Olympic Entertainment Group esitas 15. mail avalduse Tallinna börsilt lahkumiseks. Uus suuromanik Odyssey on suutnud omandada 89% ettevõtte aktsiatest ehk hetkel on veel ligi 1400 väikeaktsionäri, kes pole OEG osalust müünud.

Refereeritud artikli täistekst Ärilehes.

Samal teemal

04.04.2018
Olympicu ülevõtmine läks käima
18.12.2015
Tallinna kesklinna kasiinost leiti eaka mehe surnukeha
14.11.2015
Armin Karu: üritan igat asja teha nii hästi kui võimalik, aga ma ei lähe ka õlekõrt pooleks ajama!
29.12.2014
Kooselu mängusõltlastega: peitsin oma ehteid ja tõin kallimaid käekõrval mängupõrgust koju

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee