Eesti uudised

Eeluurimine ei kannatanud kriitikat: elukaaslase tapmises süüdistatud naine mõisteti kohtus õigeks  (10)

Juhan Haravee, 30. mai 2018 22:50
ÕIGEKS MÕISTETUD: Kas see, kes Svetlana mehele jõhkralt otsa peale tegi, jääb leidmata? Naise süü tõendamisega jäi prokuratuur esimese astme kohtus jänni.  Foto: Robin Roots

Eile kuulutati Harju maakohtus välja õigeks mõistev kohtuotsus naisele, keda Põhja ringkonnaprokuratuur süüdistas oma mehe surnuks pussitamises mullu 21. oktoobril. Kohus leiab, et naise süüd ei saa küll välistada, kuid prokuratuur seda tõendada ei suutnud.    

Süüdistuse järgi tappis Svetlana (53) mullu ajavahemikul 21. oktoober kella 18.26st kuni 22. oktoobri kella 8.38ni Tallinnas Valdeku tänava korterelamus Valeri (44). Ta olevat löönud Valerile kööginoa kaela, vigastades surmavalt ohvri unearterit. Perenaise palvel 22. oktoobri hommikul kohale kutsutud kiirabi ei tuvastanud surnult leitud Valeril vähimaidki vägivallatunnuseid. Politseid ei kutsutud ja surnukeha viidi morgi. Mõni päev hiljem kui Valeri lähedased soovisid enne surnukeha tuhastamist kadunukesega hüvasti jätta, avastas surnut tseremooniaks ette valmistanud töötaja, et mees on tõenäoliselt tapetud noahoobiga kaela.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30.05.2018
Elukaaslase tapmises süüdistatud naine mõisteti õigeks
28.05.2018
Üheksaks aastaks vangi või õigeks mõista? Männiku veretöö saab lahenduse kolmapäeval
24.05.2018
MÜSTEERIUM: surnuks pussitatud mees oleks kiirabi hoolimatuse tõttu tuhastatud ilma uurimiseta!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee