Eesti uudised

Eeluurimine ei kannatanud kriitikat: elukaaslase tapmises süüdistatud naine mõisteti kohtus õigeks  (10)

Juhan Haravee, 30. mai 2018, 22:50
ÕIGEKS MÕISTETUD: Kas see, kes Svetlana mehele jõhkralt otsa peale tegi, jääb leidmata? Naise süü tõendamisega jäi prokuratuur esimese astme kohtus jänni.  Foto: Robin Roots
Eile kuulutati Harju maakohtus välja õigeks mõistev kohtuotsus naisele, keda Põhja ringkonnaprokuratuur süüdistas mullu 21. oktoobril oma mehe surnuks pussitamises. Kohus leiab, et naise süüd ei saa küll välistada, kuid prokuratuur seda tõendada ei suutnud.    

Süüdistuse järgi tappis 53aastane Svetlana mullu ajavahemikul 21. oktoober kella 18.26st kuni 22. oktoobril kella 8.38ni Tallinnas Valdeku tänava korterelamus 44aastase Valeri. Ta olevat löönud Valerile kööginoa kaela, vigastades surmavalt ohvri unearterit. Perenaise palvel 22. oktoobri hommikul kohale kutsutud kiirabi ei tuvastanud surnult leitud Valeril vähimaidki vägivallatunnuseid. Politseid ei kutsutud ja surnukeha viidi morgi. Mõni päev hiljem, kui Valeri lähedased soovisid enne surnukeha tuhastamist kadunukesega hüvasti jätta, avastas surnut tseremooniaks ette valmistanud töötaja, et mees on tõenäoliselt tapetud noahoobiga kaela.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

30. mai 2018, 10:28
Elukaaslase tapmises süüdistatud naine mõisteti õigeks
28. mai 2018, 18:04
Üheksaks aastaks vangi või õigeks mõista? Männiku veretöö saab lahenduse kolmapäeval
24. mai 2018, 17:22
MÜSTEERIUM: surnuks pussitatud mees oleks kiirabi hoolimatuse tõttu tuhastatud ilma uurimiseta!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee