Äkki on tegu siiski raske terviseprobleemiga, tahtmatu kehakergendusega? Et taguotsa lõikurlihas enam lihtsalt ei pea. Vahest on ta ehk mingi moodne homo ning on juhtunud "tööõnnetus" ja see hoidmisevärk selles rängalt viga saanud? Teiseks, millal saame rääkida süstemaatlisusest? Ilmselt siis, kui analoogilist tegu on korratud 3-4 korda või enamgi. Kuid isegi kui juustekas on lõpsakas, tuleb kahe juuksuriskäigu vahet mõõta nädalates - muidu poleks seal midagi lõigatagi. Või on tegu snoobiga, kes käib seal habet ajamas? Siis võib tõesti märksa tihedamalt juuksurisalongi külastada. Kuigi, juuksurisalongis habemee ajamine ei näi kaasajal, kus igal mehel oma pardel kodus, enam eriti popp olevatt. Pealegi, kuna habemenuga on korduvkasutatav, mitte ühekordne, siis mina ise igatahes sellises kohas habeme ajamisega enam üldse ei riskikski.
Ma ei tea praeguseid pealinna salonge, kuid varem vene ajal oid juuksuritoolid ikka kunstnahaga kaetud. Nii et aitaks ära pühkimine ja pesuvahendi ning märja lapiga ülepesemisestki.
Asi on tõsine, valitsus peaks kokku kutsuma kriisikoosoleku. Juuksurisalongidesse tuleb saata tualettpaberit ja psühholoogidest läbirääkijad järgmise võimaliku rünnaku puhuks. Ja Õhtulehe eritistele spetsialiseerunud ajakirjanikul on nüüd tööd terveks poolaastaks.
selline asi ei saa juhtuda tihti, kust vōtab see mees juukseid, et pidevalt juuksuritoolis olla. Sōōma peab ka hirmsasti, et kogu aja midagi tulla oleks. Juhtus korra ja mida teha. Kas juuksurisalongides kemmerg on kliendi jaoks?
lahtistist oled midagi kuulnud? sööb, võtab lahtistit ja siis läheb juuksurisse. ei pea juukse kasv kiire olema. ta käib seal näitaks minimaalselt lõikamas ja juukseid pesemas. pole ju palju vaja. ütleb, et natuke tahab lõigata.
Avaldage siis lõpuks selle tüübi pildid mis saadud turvakaameratest! Või tahab politsei au endale saada jättes linna turvakaameratest saadud info vaid enda teada?
KOMMENTAARID (34)