Eesti uudised

Eestlane päästis Soomes uppumisohtu sattunud pisikese poisi elu 

„Peas oli ainult üks mõte - ma pean lapsega koos kaldale jõudma!“ (35)

Kristiina Tilk, 30. mai 2018, 21:27
HOIA SILM PEAL: Oitta randa armastavad Valdari sõnul paljud inimesed ning ilusa ilmaga on see rahvast paksult täis. Seda enam soovitab ta vältimaks olukordi nagu leidis aset teisipäeval, silmad lahti hoida. Foto: Lugeja foto

„Apua! Apua!“, hõigub pisike poiss nõrgal häälel veest. Tema hüüdeid kuulnud mees mõtleb esiti, et laps teeb nalja, kuid lähemale jõudnuna veepinnal vaid väikeseid käekesi märgates, mõistab ta, et nüüd tuleb kiiresti tegutseda. „Mina olin segaduses, laps oli hirmul... Õnneks on kõik korras,“ meenutab põnni elu päästnud Valdar. 

Teisipäeva õhtul perega Soomes Espoo Oittaa randa läinud Valdar oli parajasti oma lapsed rannaliivale mängima jätnud , korra ujuma läinud ja  jõudnud kaldast umbes 30 meetrit kaugusele kui võõra lapse õrnad soomekeelsed hüüded tema kõrvu kostsid. Esiti arvas ta, et laps teeb lihtsalt nalja, sest lastel on teadupärast tihti erinevaid mänge käsil - muuhulgas selliseidki, kus teinekord naljaviluks appi hüütakse. Oletusest hoolimata ujus Valdar ligiduses asunud  lapsele lähemale. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10. juuli 2018, 11:22
Kolmandik tänavu esimesel poolaastal uppunutest oli purjus
10. juuli 2018, 11:04
SAATUSLIK ÜKSKÕIKSUS: laps on uppumisohus, vanem päevitab
14. juuni 2018, 19:19
ÕL VIDEO | Rannavalve: mitte kuumad kehad rannaliival, vaid hoopis ränk rassimine!
31. mai 2018, 12:31
Kiire tegutsemine päästis vette kukkunud lapse elu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee