Soojad suveilmad lausa ajavad vette! (Pexels.com)

Möödunud nädalavahetusel selgus, et hiljutine ahistamisskandaal tähetarga Igor Mangi suplusjanu kustutada pole suutnud.

Juhusliku kaamerasilma ette jäi seik, kuidas vanameister Vääna-Jõesuu avalikus rannas jalutas ning vetemõnusid nautida otsustades kõigi ees püksid maha kiskus.

Aga tõesti – mida teha, kui rannas ei juhtu olema riietuskabiini? Õnneks on meil hea meel tuua teieni õpetlik video, mis näitab, kuidas supelpüksid nõnda jalga saada, et intiimpiirkond siiski varjatuks jääb.

Jaga artiklit

22 kommentaari

R
Rahunege  /   12:30, 2. juuni 2018
Alasti viibida on keelatud vaid Avalikus supelrannas, õnneks neid on EV vähe. Avalikus rannas pesu vahetus pole viibimine, vaid nõustun väärteoga ainult ühel juhul kui samal aktil on märgitud ranna korraldaja nimi ja 10* suurema trahviga , et puuduvad rannakabiinid. Sest kõik haldajad on teavitanud, et on ranna hooajaks valmis. Kindlasti ärge minge metsa pesu vahetama, sest siis oled mingi eseme taga ja see litsikari feministid tõlgendavad sind liputajaks, millise karistus on veelgi suurem
N
nudist  /   18:21, 31. mai 2018
milles küsimus? Ega ma midagi varastanud pole, et kedagi häbenema peaksin. Pealegi - Femini tissiliputajad on ju au sees ning igati imetletud.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis