Noortebänd

Selgusid võistluse Noortebänd 2018 poolfinalistid  

Ohtuleht.ee, 28. mai 2018, 10:28
Mullune Noortebändi võitja, ansambel Rainer Ild Stanislav Moshkov
Noortebändi 18-liikmeline žürii kogunes nädalavahetusel salajasel koosolekul, et välja valida tänavuse võistluse poolfinalistid, kes sügisel Noortebänd 2018 tiitli nimel võistlustulle lähevad. 

Poolfinaalid toimuvad 4., 5. ja 6. oktoobril kolmes Eesti linnas - Tallinn, Tartu ja Pärnu. Noortebänd 2018 võitjat ootab ligi 3500€ suurune peaauhind, mis antakse välja koostöös Kinemaga.

Sel aastal laekus Noortebänd 2018 demovooru 47 kandideerimistaotlust, kust välja valiti 15 parimat. Žüriitöös aitasid kaasa mitmed Eesti muusikaelutegelased, produtsendid, festivalikorraldajad, eesotsas eelmise aasta võitja Rainer Ild, Sven Seinpere, Ott Evestus, Sandra Ashilevi, Anton Veeremets, Karl Kevad, Marii Reimann (Intsikurmu), Mihkel Kübar (Intsikurmu), Kristine Kebbinau (No Angel Records), Raimond Põldmaa (TMW), Lepatriinu, Liina Karo (Sweet Spot Festival), Ronja Soopan (Jazzkaar), Marili Randla (Music Estonia), Tiiu Kaarlõp, Johannes Pihlak, Taavi Paomets, Mikk Tammepõld ja Ago Teppand.

Noortebänd 2018 poolfinalistid on:

Johanna Randmann

Bourbon Sugar

Around The Sun

PIHLAP•UUD

Maria Tähe

Marta Arula

Steven Ilves

Sleeping Youth

K!ks

Wicked Buzz

Howling Sky

Evelin Kivi

Allpoolsus

Muster

Duo Ruut

„Esimene vaade Noortebändi tänavusse konkurssi on tehtud. Laekunud poolesajast demost joonistus pilt, et poolfinaalid saavad olema üllatusterohked ning sirgumas on mitu uut artisti,  kelle tegemistel hoian kindlasti silma peal,” märgib Taani plaadifirma No Angel Recordsi label manager ja endine Noortebändi produtsent Kristine Kebbinau.

Oma vaimustust Noortebändist jagab ka eelmise aasta võitja Rainer Ild: “See mürgel ja tähelend, mis vahetult pärast Noortebändi pihta hakkas, on pehmelt öeldes sõnukirjeldamatu. Poleks iialgi osanud arvata, et saame võimaluse üles astuda Eesti Muusikaauhindadel, koos töötada Sandra Sersantiga ja esineda olulisematel Eesti festivalidel. Tänavune, 18. hooaeg saab kindlasti tulema huvitav ning mina ja Sven oleme küll põnevil, et neid kollektiive saaks ka päriselus näha.”

Samal teemal

9. august 2018, 13:42
ÕL VIDEOINTERVJUU | Noortebändi poolfinalist AROUND THE SUN: nendel päikesepoistel tasub silma peal hoida!
6. august 2018, 11:26
ÕL VIDEOINTERVJUU | Noortebändi poolfinalist Maria Tähe: kõige olulisem on jääda iseendaks
25. juuli 2018, 16:24
ÕL VIDEOINTERVJUU | Noortebändi poolfinalist Bourbon Sugar: oleks au esineda presidendi vastuvõtul
20. juuli 2018, 13:13
ÕL VIDEOINTERVJUU | Noortebändi poolfinalist Musteri kitarrist näitab, kuidas kätekõverdusi teha

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee