Elu

PILDID | Savoure viis kaunitarid luksuslikku parfüümimaailma  

Anu Saagim, 26. mai 2018, 02:28
Savoure - eksklusiivkosmeetika brändid Viktor Burkivski
25. mai õhtupoolikul viis Savoure kaunitarid hetkeks luksuslikku ilumaailma. 

Savoure on koht, kus saab glamuurses keskkonnas tutvuda erinevate  eksklusiivkosmeetika brändidega ning sealjuures veeta mõnusat aega toredate inimeste seltsis.

Õhtu oli täis avastusi ja seiklusi luksuslikus parfüümi-, kosmeetika-  ning maitsetemaailmas, külalisteks tuntud blogijad ja ilutoimetajad. 

Savoure - eksklusiivkosmeetika brändid Viktor Burkivski

Samal teemal

Eestis alates 1992. aastast tegutsenud iluvaldkonna ekspert RIVIERA, mis on siinsele turule tutvustanud rahvusvahelisi luksusmarke, nagu näiteks DIOR, SHISEIDO, CLARINS, HERMES, GUERLAIN, on taas uuenduste lainel ja tutvustab värsket lähenemist!

RIVIERA usub, et segi paisatud maailmas, kus inimeste igapäevaelu keerleb üha enam ümber sotsiaalmeedia, tuleb naistele ülima ilukogemuse pakkumiseks tuua kokku füüsiline ja digitaalne maailm. Vastus sellele ideele on SAVOURE ilugurmaanide värske lähenemine ilumaailmale, mis ühendab õdusa asukoha ja internetikogukonna, pakkudes naistele kõike, mida nad vajavad, et oma ilu ja isikupära veelgi rohkem esile tuua. Võtmesõnadeks on siin teenus ja inimesekesksus.

Savoure - eksklusiivkosmeetika brändid Viktor Burkivski

SAVOURE pärineb inglise keelsest sõnast „savour“ , mis tähendab head maitseelamust, naudingut ning midagi tõeliselt head kõikidele meeltele. SAVOURE idee ja missioon on serveerida ilumaailm justkui parimat rooga, mille koostisosad on omavahel ideaalselt tasakaalustatud. Sinu maitseelamus, Sinu teistmoodi kogemus. Naudi ilumaailma ja elustiili kõikide meeltega.

SAVOURE toob trendid ilumaailmast, lisab luksust igasse päeva ja seda nii virtuaalselt, kui ka iluakadeemias kohapeal. Lõbusad jumestamisõpetused, uute toodete ja hittide tutvustamine, harivad ja ainulaadsed üritused, liikmesus erilises interneti- ja pärismaailma kogukonnas.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee