Eesti uudised

KÜSITLUS | Mida peaks president seljas kandma sõjapiirkonnas? (47)

Ohtuleht.ee, 25. mai 2018, 11:00
Foto: Presidendi kantselei
"Kas selline poisilik riietus on kohane meie riiki esindavale presidendile?" küsivad ekrelased oma Facebooki kommuunis. "Näeb tõesti välja nagu Orissaare seeneline," pahandavad nad.

President Kersti Kaljulaid viibib Ukrainas visiidil, kus muuhulgas külastas eile ka Donbassi sõjatsooni. Selleks valis ta selga punase polosärgi ning helebeežid püksid ja matkasaapad. 

President Kaljulaidi tervitasid sõjapiirkonnas rahvariietes ja kontsadel neiud, käes leib soolagaFoto: facebook.com/pressjfo.news

Facebookis ja ka uudiste kommentaariumites on see aga inimesed pööraseks ajanud. Vastanduvad kaks leeri, kellest ühed arvavad, et presidendi riietus pole absoluutselt riigipeale kohane. Teised aga küsivad irooniliselt, kas Kaljulaid pidanuks siis Donbassi sõitma kontsades ja õhtukleidis. 

Viimased viitavad ilmselgelt USA president Donald Trumpi abikaasale Melaniale, kes naerdi läinud aastal välja, kui ta orkaanist räsitud Houstonit tikk-kontsadel väisas.

Donald ja Melania Trump teel orkaanist räsitud TexasesseFoto: AP/Scanpix

Hea lugeja, avalda arvamust, kas arvestades sihtpunkti oli presidendi riietus sobilik või pidanuks ta midagi muud selga valima. Ning mida kannaksid sina sellisel reisil?

Samal teemal

25. mai 2018, 19:48
FOTOD | Kaljulaid sai Klavanilt südamliku pühendusega mängusärgi
25. mai 2018, 15:40
Kaljulaid kohtub Ukrainas ka Toomas Hendrik Ilvesega
25. mai 2018, 10:44
GALERII | Kaljulaid Ukraina sõjapiirkonnas: „See on Euroopa suurim humanitaarkatastroof.“
24. mai 2018, 15:11
FOTOD UKRAINAST | Kaljulaid sõitis esimese riigipeana Donbassi sõjapiirkonda

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee