3
fotot
(Presidendi kantselei)

"Kas selline poisilik riietus on kohane meie riiki esindavale presidendile?" küsivad ekrelased oma Facebooki kommuunis. "Näeb tõesti välja nagu Orissaare seeneline," pahandavad nad.

President Kersti Kaljulaid viibib Ukrainas visiidil, kus muuhulgas külastas eile ka Donbassi sõjatsooni. Selleks valis ta selga punase polosärgi ning helebeežid püksid ja matkasaapad. 

President Kaljulaidi tervitasid sõjapiirkonnas rahvariietes ja kontsadel neiud, käes leib soolaga (facebook.com/pressjfo.news)

Facebookis ja ka uudiste kommentaariumites on see aga inimesed pööraseks ajanud. Vastanduvad kaks leeri, kellest ühed arvavad, et presidendi riietus pole absoluutselt riigipeale kohane. Teised aga küsivad irooniliselt, kas Kaljulaid pidanuks siis Donbassi sõitma kontsades ja õhtukleidis. 

Viimased viitavad ilmselgelt USA president Donald Trumpi abikaasale Melaniale, kes naerdi läinud aastal välja, kui ta orkaanist räsitud Houstonit tikk-kontsadel väisas.

Donald ja Melania Trump teel orkaanist räsitud Texasesse (AP/Scanpix)

Hea lugeja, avalda arvamust, kas arvestades sihtpunkti oli presidendi riietus sobilik või pidanuks ta midagi muud selga valima. Ning mida kannaksid sina sellisel reisil?

Jaga artiklit

47 kommentaari

M
mõmmi  /   19:49, 27. mai 2018
vaadake pilte, ta kannataks 48 aastasena ja nelja lapse emana ka bikiinides poseerima -pealegi väga tark naine, olen kohtunud ja vestelnud
U
Uunu  /   18:52, 27. mai 2018
Minu poolest olgu või palja per-sega

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis