eurovision
25
fotot
Elina Nechayeva kohtus fännidega (Robin Roots)

Tänavune eurolaulja Elina Nechayeva annab esmaspäeval oma elu esimese soolokontserdi ning leidis kiirete toimetuste vahelt ka aega, et oma fännidega kohtuda ja nende küsimustele vastata.

Elina kutsus kõik oma austajad Viru keskuse Rahva Raamatusse. Juba 20 minutit enne ürituse algust ootasid ärevad silmapaarid Elinat. Mõni laps oli kohale tulnud otse koolist, seljakott seljas. 

Kõik kohaletulnud said Elinale küsimusi esitada ning kõige originaalsema küsimuse esitajale oli välja pandud ka auhind – kaks piletit esmaspäevasele kontserdile. Suurem osa esitatud küsimusi olid muidugi Eurovisioni teemal.

Kõige erilisem küsimus Elina jaoks oli raamatu lugemise teemal - kui suureks raamatusõbraks lauljanna end peab. Elina avaldas, et raamatu lugemine on tema jaoks üks lõõgastavamaid tegevusi. "On väga tore, et kellelgi toimus assotsiatsioon ja seos selle raamatupoega, kiitis ta küsimuse esitajat. "Peale laulmise ja sportimise on minu lemmiktegevuseks raamatute lugemine. Mul on olnud hetki, kui lähen raamatupoodi, ostan sealt mõne toreda raamatu, lähen kohvikusse ja loen selle raamatu ühe korraga läbi," rääkis lauljanna.

Jaga artiklit

4 kommentaari

:
:D mina arvasin ,et see seal on ta truu fänn ,   /   10:57, 25. mai 2018
kes liigub igalpool ees - taga - küljepeal kaasas !? kihlatu ei saa ta ju olla ,see peaks ikka hingamisruumi ka jätma kallimale , õhtul kodus ju ikka näevad ja saavad päeva rõõme ja muresid jagada , oo õud kui see nii 25 -7 tuules liigub ...
E
eks  /   17:51, 24. mai 2018
Kahju tydrukust.Ei tea kas yksi pellerissegi saab minna.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis