lemmikloom
6
fotot
Dramaatiline võitlus õhus (Kevin Ebi/Caters News)

Internetis ringlevad fotod ja video noorest ja julgest (ja näljasest) rebasekutsikast, kelle lõunasöögi suur kotkas ära varastab. Väike rebasekuts aga ei anna niisama lihtsalt alla ja surub hambad veel kõvemini saaklooma.

Selle tulemuseks on dramaatiline õhulend, kusjuures rebane raputab ja rabeleb hooga, et küülikut kotka küünte vahelt kätte saada. Tema lõuna ju! Kahekesi on rebane ja pikk-kõrv kotkale just napilt jõudumööda - kotkas üldiselt enda kehamassist rohkem kui poole suuremat saaki minema vedada ei jaksa.

„Minu oma!“ (Kevin Ebi/Caters News)

Kotkas vabaneb tüütust reisijast lõpuks sedasi, et vahetab küünist, millega saaki hoiab ja selle vahetuse käigus potsatab rebane maha. Kotkas on küll tema toiduga minema lennanud, kuid ühegi kriimuta rebane silkab liigikaaslaste juurde tagasi, kes tõenäoliselt kohtlevad teda elu lõpuni kui Superrebast.

„Eeeeiiii! Mu lõuna!“ (Kevin Ebi/Caters News)

Küülik pandi ilmselt nahka.

VÄIKE BOSS: ehkki rebasekuts väljus võitlusest kaotajana, on temast juba legend saanud (Kevin Ebi/Caters News)

Jaga artiklit

4 kommentaari

E
ei saanud aru,  /   21:47, 24. mai 2018
kas rebane on noorloom, või täiskasvanud? Mitte et sel erilist tähtsust oleks, aga mulle tundus ta selline lapseke alles.
Lahe tegelane see rebane, kahju kohe et suutäiest ilma jäi.
Kohati tundus, et kotkas võib neid mõlemaid söögiks vormistada.
!
!!!  /   20:38, 24. mai 2018
Tulemuses pole kahtlustki. Kotkas on kolmikust tugevaim. Aasias kütitakse jahikotkastega kogunisti huntegi, rebastest rääkimata. Hunti kotkas muidugi ära viiae i jaksa. Küll aga oma võimsate küünte ja kirkahoobi sarmaste nokahoopidefa aga kohapeal t a p p a.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis