Maailm

Trump ei tohi enam Twitteris inimesi blokeerida

Toimetas Greete Kõrvits, 23. mai 2018 21:39

7 KOMMENTAARI

a
azza/ 24. mai 2018 18:05
Delfi tegelinskid võiksid ka vastava seadusega tutvust teha - neil samamoodi kombeks teisiti mõtlejaid blokeerida
a
Ajah/ 24. mai 2018 10:24
Miks ei tohiks siis inimesel olla õigust blokeerida isikut kes teda tuleb solvama, läbustama tema kontot, tegema mingit kõverpropagandat vms, neid asju on palju - mul kunagi facebooki hakkas üks muusik ise sõbraks, no võtsin vastu, et kui nii väga tahab, mingihetk oli uudis kui mingi pedofiil vägistas lapsi, ja kohtus vist oli see asi, või oli juba karistus just määratud, igaljuhul ma seda lugu jagasin ja kirjutasin juurde, et sellised vennad tuleb tegelikult hoopis teisiti karistada mitte luksvanglas...igaljuhul see muusik siis tuli sinna kommeteerima, et "ma pidavat maru karmi mõttekäiguga olema, et see ei olevat õige", umbes nii ta siis minu posti kommeteeris - sisuliselt ütles ta seda, et ma ei peaks igasugu väärastumiste suhtes olema nii karm ja mõtlema, et äkki kunagi olen ise samasugune - mida krdit nagu? Kui ma ei taha lasteahistaja olla siis ma saan seda ise määrata, et ei taha ja kogu lugu.
Muidugi blokkisin ka selle tegelase ära - selline kraade, tuleb mu enda profiilil õpetama mida või keda ma pean tolereerima???
n
NY osariigi kohtul on õigus/ 24. mai 2018 13:09
Helmed, mina ja kõik meie palgalised kommenteerijad ei ole ka sellega nõus, et keegi hakkaks meie poolt, ükskõik kus või millise sisulist kirjutatut blokeerima. Siis me jääksime ju kõik ilma tööta kui meie poolt kirjutatud läbustavad, sõimavad, mõnitavaid, laimavad või muud Eesti riigivastast kõverpropaganda-sisulised kirjutised blokeeritakse.
k
korrektne vastuküsimus:/ 25. mai 2018 08:17
"Kas te tunnete end ohustatud olema selliste karistuste korral?"
i
Irf/ 24. mai 2018 07:41
Aus oleks, kui Trumpi vastastel samuti see õigus ära võetaks.
a
Ahah, vat kus huvitav lugu./ 24. mai 2018 00:02
Pange nüüd tähele: "vastuollu põhiseaduse sõnavabaduse paragrahviga".
Kus siiin on uudis?
Kas eesti ajakirjanduse poolt igapäevaselt läbiviidav sõnavabadusega vastuollu minemine on siis kuidagi aktsepteeritav?
Näiteks on teada, et ajakirjanduse kommentaariumides kasutatakse näiteks HTML5 canvas image data protokolli mis lubab suvalisel tsenseerival 51tapeal jälgida sinu tegemisi. See tegevus on aga otseses vastuolus põhiseadusega - kui ei suudeta tõendada, et seda infot ei kasutata mingit moodi isiku põhiõiguste piiramiseks siis ei tohi seda teha. Eesti ajakirjanduses aga toimub asi inimeste represseerimise põhimõttel - kui sinu vaated ei kaldu liberalistliku-tolerastse võimu vaadetega siis kasutatakse kõike sinu vastu, kasvõi survestatakse tööandjat, survestatakse sinu äripartnereid jne. Ühesõnaga toimib eestis põhimõte, et kui sa julged oma arvamuse välja ütelda ja see ei kattu juhtkondade vaadetega siis trambitakse sind lihtsalt maatasa - kasvõi tööalaselt, jääd töötuks, kraabid töötukassa uksetagust, seal saad larakaid vastu silmi, püüad leida uut tööd siis üllatusega katkeb näiteks töö otsimine teise poole initsiatiivil mingil hetkel jne. Ise selle läbi kogenud ja ca aastajagu materjale kogunud sellest kuidas ajakirjandus luurab inimeste tegemisi, ükskord kui asi küps - las siis inimõiguste kohus otsustab, kes ja mis ulatuses neid põhiõigusi ikkagi rikkunud on :)
m
23. mai 2018 23:10
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
a
Aga kus/ 24. mai 2018 18:33
ta siis pläkutama hakkaks, nagu Toomas Hendrik?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee