Eesti uudised

Kaljulaid eitab tüli Klandorfiga: Sõle spordikeskuse juhtum peaks olema pöördepunkt Tallinna juhtimises (34)

Marvel Riik, 23. mai 2018 13:21
Põhja-Tallinna linnaosavanem Raimond Kaljulaid ja Tallinna abilinnapea Kalle Klandorf linnavalitsuse istungil.Foto: Tiina Kõrtsini

Sõle spordikeskuse korruptsiooniskandaal on pannud Tallinna linnaisad rakkesse. Käivad kuulujutud, et abilinnapea Kalle Klandorfi ja Põhja-Tallinna linnaosavanema Raimond Kaljulaidi suhted vajavad silumist, kuna Kaljulaid lükkas Klandorfi skandaali. Kaljulaid ise lepituse vajadust ei näe, sest tüli polevat: „Kui keegi leiab, et minu samm oli vale, siis ma olen avatud kuulama, mis on alternatiiv?“ ütles Kaljulaid, kes enda sõnul soovis korruptsiooni üle arutelu algatada.

Tallinna linnavalitsuses on pinevad ajad. Eelmisel nädalal lahvatas järjekordne korruptsiooniskandaal, kus kahtluse järgi küsis Sõle spordikeskuse juht Toomas Ristlaan spordiklubidelt treeningaegade eest altkäemaksu. Selle jäljed viivad otsapidi Vabaduse väljaku tänaval kabinetti omava abilinnapea Kalle Klandorfi juurde.

Sündmusteahel algas möödunud nädala kolmapäeval, kui keskkriminaalpolitsei pidas kinni Toomas Ristlaane. Reaktsioonid olid kahetised: kriitikud viibutasid jälle näppu Tallinna Keskerakonna suunas ja linnapea Taavi Aas tuli välja kulunud sõnumiga, et pealinnas ei ole kohta korruptsioonile.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

03.07.2018
Ristlaane kohtutoimik: politsei tabas altkäemaksu võtnud Sõle spordikeskuse juhi otse teolt
30.06.2018
Poliitik Raimond Kaljulaid: tätoveeringuid tehes tunnen, et samastun enda põlvkonnaga
14.06.2018
Kohus mõistis Sõle spordihoone eksjuhi tingimisi vangi
23.05.2018
Prokuratuur saadab Sõle spordikeskuse endise juhi kohtusse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee