Eesti uudised

GALERII | Kaljulaid kõneleb Ukrainas naiste ettevõtlusest (16)

Toimetas Silja Ratt, 23. mai 2018, 11:31
Foto: VABARIIGI PRESIDENDI KANTSELEI
President Kersti Kaljulaid on alates eilsest visiidil Ukrainas. Täna kõneleb ta Kiievis Eesti toetatud projekti „Naised ettevõtluses“ lõpetamisel, avab Eesti-Ukraina äriseminari, kohtub Ukraina rahvusliku korruptsioonivastase büroo juhi Artem Sõtniku ja büroo töötajatega, kohalike ettevõtjate ja Ukraina kodanikuühiskonna esindajatega.

President Kaljulaid külastab ametliku visiidi käigus ka Ida-Ukrainat, kus tutvub sõjas kannatada saanud piirkonna taastamistööde ja humanitaarolukorraga. Eesti riigipea külastab Ida-Ukrainas ka operatsioone juhtivat ühendvägede staapi.

Riigipeaga sõitis visiidile ka esinduslik äridelegatsioon Eesti kaubandus-tööstuskoja peadirektori juhtimisel, riigikogu liikmed Eerik-Niiles Kross ja Johannes Kert ning kaitseministeeriumi kantsler Jonatan Vseviov.

Pärast ametliku visiidi lõppu osaleb riigipea president Petro Porošenko kutsel Kiievis 26. mail UEFA Meistrite Liiga finaalmängul. Riigipea saabub tagasi Eestisse pühapäeval.

Kaljulaid säutsus enda tegemistest ka Twitteris. Projekti "Naised ettevõtluses" videoülekannet saab Youtube'ist reaalajas jälgida.

Samal teemal

25. mai 2018, 10:44
GALERII | Kaljulaid Ukraina sõjapiirkonnas: „See on Euroopa suurim humanitaarkatastroof.“
24. mai 2018, 15:11
FOTOD UKRAINAST | Kaljulaid sõitis esimese riigipeana Donbassi sõjapiirkonda
24. mai 2018, 14:11
KALJULAIDIL TULI VALIDA: jalgpallimatš Kiievis või Gruusia juubelipidu
23. mai 2018, 11:15
Vene saatkond: piirilepet ei ratifitseerita, kuni Eesti jätkab russofoobset retoorikat

16 KOMMENTAARI

m
Mingid relvaärid pooleli? 23. mai 2018, 17:27
"äridelegatsioon Eesti kaubandus-tööstuskoja peadirektori juhtimisel, riigikogu liikmed Eerik-Niiles Kross ja Johannes Kert ning kaitseministeeriumi k...
(loe edasi)
r
riigipeatu ei ole arutu 23. mai 2018, 17:20
Läks ta sinna riigiasju ajama või isiklikku feminismiagendat levitama? Kuidagi peaks ju saama selle pulli meie presidentidega ja kogu institutsiooniga...
(loe edasi)
Loe kõiki (16)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee