Elu

VIDEO | Artjom Savitski tegi restardi nii oma muusikastiilis, kui ka isiklikus elus (2)

Anu Saagim, 22. mai 2018, 23:29
Artjom Savitski 
Artjom Savitski uus, ligi kolmeminutiline lugu "Kosmos" kõneleb restardivajadusest elus ja kujutab endast ühtlasi ka pöördepunkti laulja muusikastiilis.

Laulu kirjutamist alustas Savitski tegelikult juba sügisel, ent pisuke mõõnaperiood elus ei lasknud lool enne kevadet täielikult valmida. Ameerikalikust start-a-new-game-hoiakust kantud tekst kutsub inimesi ennast vabaks laskma ja alustama uuesti nendes olukordades, kus vanad lahendused enam ei toimi.

Samal teemal

Savitski sõnul on ta muusikastiil esimese albumiga võrreldes tänapäevasemaks muutunud ja nii kaasas ta "Kosmosesse" räppar Kennethi.

"Mina ei oska niimoodi räppida, et ei laula aga kasuta nooti. Aga Kennethiga on see tegelikult meil juba kolmas lugu koos – meil on sünergia alati toiminud," ütleb Savitski.

Sarnaselt "Kosmosele" on artistil ka järgmistele lugudele plaanis videod toota, sest liikuv pilt avab loo tausta paremini. "Kuna muusikat ja sõnu on võimalik mõista täiesti erinevalt, siis video tõlgendab autori või artisti ideed. Samas ma arvan, et äge video annab muusikale just emotsioonide poolest väga palju juurde," selgitab Savitski. "Selle konkreetse video filmis Lauri Pedaja ja ideed tulid meil kahepeale. Tema on ka sel korral suur taustajõud." 

Vabadel hetkedel jälgib Savitski silmanurgast ka superstaari-saadet, mis teda ennast kunagi popmuusika orbiidile lennutas.

"Ma ei vaata seda igal nädalal, aga olen asjadega kursis ja mulle väga meeldib sel hooajal kindlasti Sissi – ma tean teda ka isiklikult ja ta on väga tore inimene," märkis Savitski. "Kindlasti meeldib veel Merilin Mälk, see pisike tüdruk, kellest tuleb tõesti ebareaalne hääl välja."

Artjom Savitski 

Seejuures ei välista Savitski, et üks ka tema uutest singlitest tuleb duetis naisvokalistiga, lauljatari nimi on aga veel lahtine.

VAATA VIDEOT! 

Kuidas meeldib?

2 KOMMENTAARI

k
23. mai 2018, 09:02
Kaskellelgi on mõni vana prillipaar vedelemas? Võiks Savitskit ehk aidata. Selles sasipuntras on veel ruumi!
m
23. mai 2018, 07:20
Mis tal peas on, sinna tuleks ka üks korralik kannapööre teha!?

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee