Lauri Laubre (Kalev Lilleorg)

Harju maakohus arutab, kas määrata muusikaärimees Lauri Laubrele asenduskaristus. Väidetavalt on selle põhjus maksmata trahv. 

Kohtus on Lõuna politseiprefektuuri taotlus, et Laubrele määrataks asenduskaristus – näiteks trahv või ühiskasulik töö. Harju maakohus ei avalda enne istungi algust kohtuasja kohta andmeid. 

Meelelahutusärimees Laubre võitis 2006. aastal kuus aastat kestnud kohtuprotsessi, kus teda süüdistati maksupettuses. Laubre pääses ligi 12,5 miljoni kroonisest maksunõudest, kirjutas Eesti rahvusringhääling toona. 

Hiljuti taotles politsei ekspoliitikust ettevõtjale Anders Tsahknale Harju maakohtus asenduskaristust, sest ta ei olnud tasunud trahvi. Kohtutäiturilgi ei õnnestunud seda täitemenetluse käigus välja nõuda. Kui Tsahkna tasus politsei määratud trahvi, lõpetas Harju maakohus menetluse. 

Jaga artiklit

5 kommentaari

E
et siis  /   10:41, 23. mai 2018
et siis kohtus on, kuna on maksmata trahv ja nüüd siis kohus arutab, et kas määrata asenduskaristuseks äkki... eeee... trahv? mnjaa, tasub pidada kõrgeaulisi kohtunikke hirmkõrge palga peal, kui selliseid arutelusid peavad. tase.
T
Tore lugu  /   07:49, 23. mai 2018
võitis protsessi, vaata kus kuram, no selle eest tuleb määrata karistus.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis