Eesti uudised

Muuseumiööl avavad tasuta oma uksed 211 paika üle terve Eesti

Ohtuleht.ee, 19. mai 2018 17:31

5 KOMMENTAARI

m
möhh/ 20. mai 2018 22:44
Tagantjärele tore kuulda et oli, enne oleks pidanud reklaamima!?
h
Hilja/ 20. mai 2018 16:11
Käisin ka muuseumiööl. Nõustun eelkõnelejaga - öö see just pole. Nagu kamoon, mis öö hakkab kell 6??? Võiks olla just hilja öösel lahti. Nii et see nimetus on pehmelt öeldes eksitav. Lisaks on meeletud massid, sabad olid nagu Nõukaajal. Ei jäänud ootama lõpuks enam. Mõttetu. Muidu kontseptsioon on tore, aga korralduslikult karm. Võiks olla ju siis mitu päeva järjest tasuta. Või midagi. Maarjamäe lossis oli täiesti käest ära, sabad olid liiga pikad. Paljud olid tulnud oma lastega, kes kisasid, või lausa tittedega. Ekskursioone polnud, seda oleks ikka võinud olla.
e
ETTEVAATUST!/ 20. mai 2018 12:50
m
Miks/ 20. mai 2018 12:03
Peab öösel muuseumis käima? Kas päeval on siis selline rahvahulk. Eestis pole rahvastki, et selline tunglemine võiks aset leida. Ehk ikka käiks päevasel ajal
p
Peter/ 20. mai 2018 11:39
Käisin eile Tallinnas "muuseumiöö" raames muuseumites. Üritus ise on väga ägeda kõlaga, kuigi eksitav. Ööst pole esiteks muidugi jälgegi, isegi hilisõhtuks on raske seda nimetada. Rahvast tohutult, metsik tunglemine - mingit süvenemist eksponaatidesse ei olnud ega saanudki olla, kui sul mass seljas kogu aeg istub ja edasi nügib..
Ilm oli suurepärane, väga mõnus ja sume õhtu. Rahvast tänavatel murdu, meeleolu nagu Jaanipäeval - kohvikud rahvast täis, grillvorstid lõhnavad, tänavamuusikud..
Mis tekitab vägisi mõtte, et "muuseumiöö" võiksi olla reaalselt öö läbi avatud. Võib olla kella kolmeni hommikul, isegi ehk neljani - päkesetõsuni Rahvast jätkuks päris kindlasti, tunglemist oleks vähem. Üritus saavutaks ka rahvusvahelist kõlapinda ja õigustaks igati ka oma head nime. Kusjuures see on väga hea reklaam muuseumitele üldisemalt - tekkis endalgi mõte, et polegi nagu muuseumites väga käinud, peaks ehk rohkem sellele mõtlema. Asi polegi mitte niivõrd selles, et see oli tasuta, vaid pigem just selles meeleolus ja atmosfääris, mida "muuseumiöö" võimaldab.
Edu korraldajatele.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee