Nädala TOP

Top | Neetud spordikeskus (2)

Laur Uudam, arvamustoimetaja, 18. mai 2018, 19:02
 Teet Malsroos
Sõle spordikeskuse kannatuste rada on olnud pikk ka juba enne keskuse praeguse juhi altkäemaksusüüdistusi. Keskuse valmimisest plakatiga teavitanud Priit Kutser jõudis kohtu alla. Keskusse linna palgale said skandaalsed Allan Kiil ja Alar Nääme. Linnapea Taavi Aas sai aga jälle hambutult nämmutada, et korruptsioonile Tallinnas kohta ei ole.

Tappev riigireform

Erinevaid riigireformijaid tuleb praegu nagu Vändrast saelaudu. Oleks nagu revolutsiooniline situatsioon, kus vanamoodi enam ei saa, uutmoodi aga veel ei oska. Selge on vaid üks – riigikogu on täiesti mängust välja jäetud, temast ei oota keegi mitte midagi. Ametnikud on juba barrikaadidel – nende arvu vähendamisel saabuvat täiesti kindlalt riigi surm.  

Türisalu täispank

Türisalu pangalt sõitis järjekordne auto alla. Kui muidu on üle Eesti kraavikeste ja servakeste ette paigaldatud rohkelt piirdeid, siis Türisalu suitsiiditeel need puuduvad. Nende kulude eest, mis kaasnesid kahe auto merest väljaõngitsemisele, võinuks vabalt ohtlikesse kohtadesse teepiirded paigaldada, kui maanteeamet vastu ei punniks.

No teatri pahad päevad

Kultusteatril No on hoolimata vabariigi aastapäevaetendusest ja välismaaedust kodumaal pahad päevad. Rahvas ei hinda kõrget kunsti ega osta pileteid. Näis, kas No läheb sama teed, nagu enne neid samas majas tegutsenud või on riigil huvi seda teatrit rohkem vee peal hoida.

Suvi ongi möödas

Pole välistatud, et suvi ongi selleks aastaks läbi saanud. Terve möödunud aasta suve jooksul polnud vist nii palju päikest ja soojasid ilmasid, kui nüüd selle aasta mai alguse nappide päevade jooksul.

2 KOMMENTAARI

p
Pakri poolsaar 19. mai 2018, 04:25
Mis Türisalu pank?
a
arvamus 18. mai 2018, 21:40
See asi ei parane enne, kui Taavi Aas on välja vahetatud

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee