Eesti uudised

Järve keskuse juurde võib tulla rongipeatus (2)

Ärileht, 18. mai 2018 13:31
Järve keskusFoto: ARNO SAAR
Silikaat Grupp, millele kuulub Tallinnas asuv Järve kaubanduskeskus, saatis MKM-ile ja Tallinna linnavalitsusele ettepaneku, et Elroni linnalähirongid hakkaksid peatuma kohe Järve keskuse juures.

Silikaat Grupi tegevjuht Jaak Saarniit kirjutas, et Järve Keskus on asunud projekteerima keskuse uuendamist ning hetkel käib eskiisi kooskõlastamine, mille käigus on Tallinna linnaplaneerimise amet ja Nõmme linnaosa kogu avaldanud soovi, et projektis oleks ära märgitud ka uuendatud keskuse ja seni veel otsustamata raudtee perspektiivse jaama ühendussõlme visualiseeritud lahendus.

Samal teemal

"Arvestades meie asukohta Tallinna liiklussuundades Kristiine ja Nõmme linnaosade piirimail ning eelkõige olulisust laiemas vaates Nõmme linnaosa elanike teenindusüksusena, siis seoses sellega on ka rongiliikluses meie klientide lähtekohad Saue, Laagri, Pääsküla, Kivimäe, Nõmme ja teised asumid," ütles Saarniit Ärilehes.

"Külastajate eelistatud ootus on jõuda keskuseni mugavalt rongiga, mis omakorda vähendab koormust linna teedel. Sellise võimaluse olemasolu korral eelistavad seda ka paljud autot kasutavad kliendid," lisas ta ettepanekus.

Refereeritud artikli täistekst Ärilehes.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee