Viies veerandaeg | Õhtulehe raadio

VIIES VEERANDAEG | Andres Sõber Tartu ebaõnnestunud mänguplaanist: finaalis pole vaja kavaldada, vaid täiega panna (1)

Ohtuleht.ee, 18. mai 2018, 12:08
Andres Sõber. Martin Ahven
Õhtulehe korvpallisaates "Viies veerandaeg" olid teemaks Eesti meistriliiga finaal- ja pronksiseeria mängud. Külaliseks oli korvpallitreener Andres Sõber, Õhtulehe poolt olid stuudios Ats Kuldkepp ja Jarmo Jagomägi.

Kalev/Cramo juhib Tartu vastu finaalseeriat 2:0 ja võib meistriks tulla juba neljapäeval. Kas Tartu peaks oma taktikat muutma ja avantüristlikust maa-ala kaitsest loobuma? Milliseid ohumärke võib leida kalevlaste närvilisusest? Mis saab Rapla ja Pärnu pronksiseeriast, kus seis on 1:1?

Lisaks avaldas Andres Sõber, mida saab Viru-Nigula poest ühe finaalseeria mängupileti (15 EUR) eest.

Loomulikult ei puudunud saatest ka Coolbeti panustamisrubriik. Värskeimad koefitsiendid leiad SIIT!

Head kuulamist!

21. mai 2018, 21:53
Tartu ja Kalev/Cramo heitlust vaadanud Kurbase hinnang mängule: Tartu treeneri rollis poleks tahtnud olla
21. mai 2018, 21:28
Sten Sokk: Kalev/Cramol oli täna Tartu vastu lihtsam mängida kui Tallinnas
18. mai 2018, 00:05
Tartul selg vastu seina: Kalevi 103 punkti näitab, et kaitse on mäda
17. mai 2018, 21:57
Tanel Sokk Tartu hädadest: kui jääme kaotusseisu, hakkame rabistama