City24 Kinnisvarauudised

Purje Residents – põhjamaast ja merest inspireeritud kodu 

city24.ee, 17. mai 2018, 16:28
city24 piltFoto: city24

Kodu Purje Residentsis pakub ka võimalust aega kokku hoides tegeleda merega seotud hobidega nagu näiteks purjetamine või surfamine. Samuti on võimalus teha oma tervisesammud läheduses asuvatel terviseradadel või siis treeningukeskuses. Või siirduda hoopiski kiiresti kesklinna melusse – uue kodu asukoht on logistilises mõttes suurepärane.

Tasakaalukas ja rahu pakkuv põhjamaisus

Purje Residentsi kortermajad on väljapeetult põhjamaised. Arhitektuurilahendust iseloomustab maitsekas lihtsus, mis sulandub merelähedase atmosfääriga. Hooned on kujundatud pastelsetes toonides, mis loob rahuliku õhkkonna – hea peidupaiga pärast tihedat tööpäeva.

Läbimõeldud planeeringutega majades on kokku 24 eri suuruses korterit – kõik kõrgete lagedega ja lokaalse ventilatsiooniga. Vaheseinad ehitatakse selliselt, et kõrvakorteri helid on summutatud.

Hoone planeering võimaldab kõigil esimese korruse korteritel kasutada oma korterite ees asuvat maad privaatselt ja rajada sinna väiksed maapealsed terrassid.

Parkimine on lahendatud maa-aluse parklaga, hooned ühendatud kommunaalvõrkudega ja selle ümbrus maitsekalt haljastatud.

Asukoht on super!

Vaid mõnesaja meetri kaugusel merest paikneva Purje Residentsi asukoha kohta pole liialdus öelda, et tegemist on eksklusiivse linnalähedase paigaga, kus elu keerleb ümber mere.

Pirita linnaosa on tuntud Eesti ühe armastatuima supelranna ja Tallinna suurima jahisadama poolest.

Pirita on kahtlemata ka prestiižne ja turvaline linnaosa, mis sobib elupaigaks inimesele, kes armastab luksust ja maitsekat elukeskkonda. Purje Residentsi ümbrusest võib vaid jalutuskäigu kauguselt leida mitmeid restorane ja vaba aja veetmise võimalusi. See on ka ideaalne elukoht neile, kellele meeldib kaatri, purjeka või jahiga merel käia.

Lähim supermarket, Selver, asub vaid 350 meetri kaugusel Purje Residentsist. Vähem kui kilomeetri kaugusel on Rimi Supermarket. Neli restorani on 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Pirita majandusgümnaasium asub kilomeetri kaugusel, vahetus läheduses lasteaiad. Kümneminutilise jalutuskäigu kaugusel asub Pirita Spordikeskus ja Pirita Vaba Aja Keskus.

Residentsi vahetust lähedusest algab Pirita promenaad, mis lookleb mööda mereäärt Kadrioruni. Pikk promenaad on ideaalne neile, kes harrastavad jooksmist, jalgratta või rulaga sõitmist, aga ka fantastiline võimalus pikemateks jalutuskäikudeks ja Tallinna kilukarbivaate või läikeseloojangu nautimiseks.

Purje Residentsist Tallinna kesklinna tööle minek võtab hommikuti vaid kümmekond minutit, samas on arendus piisavalt kesklinnast eemal, et tekiks rahulik ja vaikne õhkkond pärast väsitavat tööpäeva.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee