Eesti uudised

Tõkkepuud asendab turvamees

Minevikus tagasi: Tartu piirkonna rongiliiklust juhitakse käsitsi (5)

LISA KOMMENTAAR

Siseinfo 17. mai 2018 23:01
Liiklusreguleerija koht nõuab Eestis vastavat koolitust ja paberit. USS kasutas lihtsaid turvikuid kellel antud paberit pole. Seega rikutakse seadust ?
Kus sa tead, 17. mai 2018 23:16
et neil pabereid pole? Isegi lasteaia kasvatajatel tänapäeval selline paber olemas, vastasel juhul ei tohi nad lasterühmaga üle tee minna.
crazy eights 17. mai 2018 18:57
Vôttis ikka aega, enne kui suudeti käsitsi juhtida. Ja kui tuleb suurem jama, siis ilma automaatikata ja arvutiteta ... maailmalôpp.
kuule 17. mai 2018 23:10
mine ravile. Arvuti puhul oleks lihtne olnud juhtimine varukoopialt uues arvutis taastada. Probleem on selles, et see juhtimissüsteem on arhailine. Rääkimata sellest, et keegi meist ei ole vabatahtlikult nõus progessi hüvedest loobuma, näiteks asendama auto odavat heina sõõva hobusega. Mehed teevad mida oskavad, kui oskad mine, palun paku oma abi. Ilma automaatikata ei ole ka turvalisust. Tõõmehi ei maksa süüdistada, tegu on ülemuste bläkiga. Milleks neid SIile vaja on, kui transpordi juhtimine on sedavõrd haavatav.
crazy eights 17. mai 2018 23:14
Töömehed ei istugu arvutite taga, aga need kes peavad töömehi organiseerima aga küll. Ja näed suutsid seda isegi teha, kuigi mökutamine vôttis kaua aega.