ÕL TV | Õhtuleht

ÕL VIDEO | Koduotsija: seiklushimuline Aabel on varjupaigas oma inimest oodanud juba aasta aega (9)

Video: Keit Paju, 18. mai 2018 10:00
AabelFoto: Keit Paju
Aabel on kuueaastane, omapärase välimusega ja sõbraliku iseloomuga kassihärra. Aabel on oma uut omanikku varjupaigas oodanud juba pea aasta aega ning ta on muutunud kärsituks: tema lemmikutegevuseks on istuda kassitoa ukse taga ja loota, et ehk see kunagi avaneb, et ta lõpuks laia ilma saaks avastama minna.

Varjupaiga juhataja Eve Tobiase sõnul on Aabel väga sõbralik, ta tuleb alati inimesele ligi, et tema jalgu paitada ning muidugi ootab ta ka paisid vastu. “Ta ei ole selline päikeselaigus peesitaja, vaid ta otsib tegevust ja tähelepanu. Talle meeldib mängida ja ta on energiline,” sõnab ta.

Aabel on väga omapärase näoga – tal on pisikesed valged vuntsid, manisk ja valged sokid. Ta saab hästi läbi ka teiste kassitoa kassidega ning tülinorija ta ei ole.

Aabel sattus varjupaika juba aasta tagasi, kui ta leiti Pääsküla tänavatelt kondamas. Aasta ajaga on Aabel juba rahutuks muutunud ning soovib üle kõige nüüd oma päriskoju minna. 

Tobiase arvates sobiks Aabel suurepäraselt näiteks maakodu kassiks, või elama oma majja, kus oleks võimalus ka väljas käia. “Aabel on väga seiklushimuline kiisu, talle kindlasti meeldiks välisilma avasta ja hiiri taga ajada,” arvab ta.

Vaata videot ja tutvu Aabeliga lähemalt!

Õhtuleht alustas 2016. aasta sügisest koostööd Varjupaikade MTÜga, mille eesmärgiks on tutvustada varjupaigas kodu ootavaid loomi.

Kui sul tekkis Aabeli vastu huvi ja saaksid talle kodu pakkuda, või oled huvitatud mõnest teisest tutvustatud loomast, võta ühendust Varjupaikade MTÜga:

www.varjupaik.ee, Paljassaare tee 85, Tallinn.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee