Jüri Ratas (Aldo Luud)

Peaminister Jüri Ratas kirjutab Facebookis, et Keskerakond ei salli korruptsiooni mitte ühelgi kujul. Lisaks nõustub ta parteikaaslase Taavi Aasa algatusega luua Tallinnas korruptsioonivastase võitluse programm.

Ratas kirjutab, et korruptsioon ei ole kindlasti ainult ebaausate inimeste probleem või mõne omavalitsuse ja erakonna probleem. See on hoopis terve ühiskonna ja kõigi eestimaalaste ühine mure.

"Avalik raha ei tohi kuluda valesse kohta ja üksikute kasusaajate peale, vaid peab teenima inimeste ühiseid huve. Juhtumid, mis õõnestavad usaldust omavalitsuste vastu või kogu Eesti riiki, ei ole mitte mingil juhul aktsepteeritavad. Sellele peavad otsustavalt reageerima nii õiguskaitseorganid kui poliitikud," manitseb Ratas.

Peaminister jätkab, et Eestis on korruptsiooniohu vähendamiseks aastate jooksul palju ette võetud, kuid kahtlemata tuleb seda tööd jätkata.

"Toetan igati Tallinna linnapea Taavi Aasa algatust luua Tallinnas korruptsioonivastase võitluse programm. See on oluline ja vajalik otsus, mis annab selge sõnumi, et korruptsioonil pole meie pealinnas kohta," märkis Ratas.

Jaga artiklit

71 kommentaari

T
tehke minu sõnade,   /   13:34, 21. mai 2018
mitte tegude järgi ! Ratas näitab järjekordselt oma kahepalgelisust. Keskerakonna esimehena on Ratas vastutav kogu keskerakonna liikmete poolt sooritatud korruptsiooni eest. See mees ei ole saanud oma ülesannetega hakkama, oleks aeg peaminister välja vahetada.
L
loomulikult  /   08:53, 19. mai 2018
ei salli. Laseme Ristlaane lahti, maksame talle kompensatsiooni ja paneme järgmisele riigiametniku töökohale.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis