Eesti uudised

Ratas: Keskerakond ei salli korruptsiooni mitte ühelgi kujul (72)

Toimetas Silja Ratt, 17. mai 2018, 11:49
Jüri Ratas Aldo Luud
Peaminister Jüri Ratas kirjutab Facebookis, et Keskerakond ei salli korruptsiooni mitte ühelgi kujul. Lisaks nõustub ta parteikaaslase Taavi Aasa algatusega luua Tallinnas korruptsioonivastase võitluse programm.

Ratas kirjutab, et korruptsioon ei ole kindlasti ainult ebaausate inimeste probleem või mõne omavalitsuse ja erakonna probleem. See on hoopis terve ühiskonna ja kõigi eestimaalaste ühine mure.

Samal teemal

"Avalik raha ei tohi kuluda valesse kohta ja üksikute kasusaajate peale, vaid peab teenima inimeste ühiseid huve. Juhtumid, mis õõnestavad usaldust omavalitsuste vastu või kogu Eesti riiki, ei ole mitte mingil juhul aktsepteeritavad. Sellele peavad otsustavalt reageerima nii õiguskaitseorganid kui poliitikud," manitseb Ratas.

Peaminister jätkab, et Eestis on korruptsiooniohu vähendamiseks aastate jooksul palju ette võetud, kuid kahtlemata tuleb seda tööd jätkata.

"Toetan igati Tallinna linnapea Taavi Aasa algatust luua Tallinnas korruptsioonivastase võitluse programm. See on oluline ja vajalik otsus, mis annab selge sõnumi, et korruptsioonil pole meie pealinnas kohta," märkis Ratas.

72 KOMMENTAARI

t
tehke minu sõnade, 21. mai 2018, 13:34
mitte tegude järgi ! Ratas näitab järjekordselt oma kahepalgelisust. Keskerakonna esimehena on Ratas vastutav kogu keskerakonna liikmete poolt sooritatud korruptsiooni eest. See mees ei ole saanud oma ülesannetega hakkama, oleks aeg peaminister välja vahetada.
l
loomulikult 19. mai 2018, 08:53
ei salli. Laseme Ristlaane lahti, maksame talle kompensatsiooni ja paneme järgmisele riigiametniku töökohale.
Loe kõiki (72)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee