10
fotot

Paldiskis sõitis Pakri poolsaarelt merre auto, mille juhikohalt leiti inimese surnukeha. 

Kolmapäeval kella 17.50 ajal teatati Häirekeskusele, et Paldiskis Pakri tuletorni juures on tumedat värvi auto umbes 15-20 meetri kaugusel kaldast tervenisti vee all. Õnnetuspaika reageerinud Põhja prefektuuri merepäästeüksus leidis autost surnukeha. 

 

Põhja prefektuuri operatiivjuht Veiko Randlaine ütles, et päästemeeskonnad valmistuvad sõiduki merest välja toomiseks. “Auto uksi pole võimalik vees avada ning töötame päästjatega, et auto kaldale tuua ja seejärel saame hakata inimest tuvastama. Tegu on kurva sündmusega ning teeme omaltpoolt kõik, et välja selgitada juhtumi täpsemad asjaolud." 

Kella 22 ajal said tuukrid autost kätte 28-aastase mehe surnukeha. Politsei sõnul ei ole põhjust arvata, et autos oleks peale hukkunud mehe veel kedagi viibinud.

"Lõpetasime päästetööd enne keskööd, kuna selgus, et õnnetuspaiga läheduses võib olla veel ühe sõjaaegse mürsu osa ning meil puudub hetkel teadmine, kui ohutu see on. Jätkame oma tegevustega hommikul, selleks et sõiduk veest kätte saada," lisas operatiivjuht Veiko Randlaine.

Täiendatud 17.05 kl. 8:38: Tuukrid tõid autost välja 28aastase mehe surnukeha. 

Jaga artiklit

20 kommentaari

V
Vabasurm  /   21:35, 18. mai 2018
Eks see vast vabasurma minek oli. Mis sa muud teed kui enam siin ilmas olla ei taha , loodame , et ta on nüüd paremas kohas.
E
ehh  /   10:40, 17. mai 2018
seal ei saa autoga merre sõita. seal saab pankrannikult alla sõita.
Selle artikli kommentaarid on eelmodereeritud ja seega ei ilmu kohe pärast saatmist.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis