Seisukoht

Seisukoht | Bussisõitu ja tsirkust! (6)

Kristjan Väli, reporter, 16. mai 2018, 17:54
 
Kui elus jääb värvi vajaka ja hall argipäev rusub, siis minge sõitke bussiga. Unustamatud elamused on garanteeritud. Niivõrd värvikat seltskonda, kui bussis, trammis ja trollis sõidab, pole ma näinud teatrilaval ega südaööl vanalinna baaride ees.

Mäletan, kuidas kord otsustas kodutu mees – toona veel vanal trammil – keset sõitu uksed lahti kiskuda ja poole sõidu pealt välja hüpata. Kaasreisijad reageerisid nähtule loomulikult stoilise rahuga. Joobes mees hüppab liikuvast trammist välja – täiesti tavaline.

Kord istus minu ees üks noormees. Viisakalt riides ja kuulas kõrvaklappidest muusikat. Seejuures oli tal peas lahtine haav, mistõttu oli terve nägu kuivanud verd täis. Aga ta sellest suurt ei hoolinud, ka teised mitte.  

See, kuidas kõik kaassõitjad üritavad tõsist nägu teha, kui toimumas on midagi täiesti jaburat, ongi ühistransporti puudutavates lugudes vast kõige naljakam. Kui tahate elule vürtsi, siis sõitke bussiga.

6 KOMMENTAARI

t
tore 17. mai 2018, 13:48
ma arvan, et kõige värvikam seltskond on need helkurvestides tüübid, kes bussi trügivad ja asuvad reisijaid "menetlema" - et kas ikka on viibutatud ja...
(loe edasi)
e
ega muidu sõida jah, bussiga 17. mai 2018, 10:56
aga vürtsi pärast küll. on ikka "arvamus"!!! Uskumatu, et selliseid krisjane olemas n!
Loe kõiki (6)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee