ÕL TV | Õhtuleht

ÕL VIDEO | Koduotsija: rahuliku loomuga Tobi sobib lemmikuks nii lastega peresse kui vanemaealistele (2)

Video: Keit Paju, 17. mai 2018 12:00
TobiFoto: Keit Paju
Kümneaastane koerahärra Tobi on on varjupaigas viibinud nüüdseks umbes kuu aega. Tobi on rahulik, sõbralik ja viisakas koerahärra ning suurepärane lemmikloom igasse majapidamisse.

Kuigi Tobil on turjal juba kümme eluaastat, ei ütleks talle otsa vaadates iial, et ta juba eakam koer on. Ta on reibas ja energiline, kuid mitte enam hullumeelne nagu mõni noorem kutsikaealine. 

Ta jalutab väga viisakalt rihma otsas, saab aru põhikäsklustest nagu “istu” ja “lama”. Tobi passiks lemmikuks igasse kodusse: ta saab hästi läbi nii laste, täiskasvanute kui vanemaealiste inimestega. 

Päris õuekoeraks Tobi ei sobi, aga õuega maakodus või korteris elaks ta kenasti. Teiste koerte suhtes võib Tobi tundlik olla, seega sobiks ta pigem perekonna ainsaks neljajalgseks liikmeks.

Tobil on energiat, et teha jalutuskäike või väikeseid sörgiringe, kuid talle meeldib väga ka diivanil mõnuleda ja rahulikult omaette nokitseda.

Vaata videot ja tutvu Tobiga lähemalt!

Õhtuleht alustas 2016. aasta sügisest koostööd Varjupaikade MTÜga, mille eesmärgiks on tutvustada varjupaigas kodu ootavaid loomi.

Kui sul tekkis Tobi vastu huvi ja saaksid talle kodu pakkuda, või oled huvitatud mõnest teisest tutvustatud loomast, võta ühendust Varjupaikade MTÜga:

www.varjupaik.ee, Paljassaare tee 85, Tallinn.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee