Politsei palub inimeste kaasabi, et selgitada välja Tallinnast psühhiaatriahaiglast lahkunud 29-aastase Heinrichi asukoht.

23. mail teatas politsei, et Heinrichi asukoht on kindlaks tehtud ja temaga on kõik korras.

14. mai õhtul lahkus 29-aastane Heinrich omavoliliselt Tallinna psühhiaatriahaiglast. Politseinikud on suhelnud mehe sugulaste ja tuttavatega, kontrollinud haiglaid ning mehe lähedaste elukohti, kuid tema asukoht on seni teadmata. Lahkumise hetkel olid tal seljas beežid haigla riided ja sussid, kuid ei saa välistada, et ta on riideid vahetanud.

Kesklinna politseijaoskonna juhtivuurija Inna Toateri sõnul meeldib lähedaste kinnitusel Heinrichile looduses viibida. „Ta on varasemalt ringi liikunud Stroomi rannas ja Paljassaare kandis. Ta käitumine võib olla ettearvamatu.“

Heinrich on 176 cm pikk, pruunide silmadega, kõhna kehaehituse ja lühikeste helepruunide juustega. Mehel oli lahkudes seljas beeži värvi haigla riided ja jalas sussid. Ta ei võtnud kaasa oma isiklikke esemeid, tal ei ole dokumente ega mobiiltelefoni. Mees räägib eesti ja inglise keelt. Ta võib kasutada inglise keelt esimese suhtluskeelena.

Palume kõigil, kes märkavad kirjeldusele ja fotole vastavat meest, anda sellest koheselt teada hädaabinumbril 112.

Täiendatud: 23.05 kl. 11:30 - Heinrichi asukoht on kindlaks tehtud.

Jaga artiklit

8 kommentaari

T
TEADA  /   00:36, 18. mai 2018
MA SÕIDAN SAABUMINE JÕHVI KAARE 3 - 517 MUGAV KOTERI SUUR TUBA DIIVAN JA PEHME SOE KOTERI AGA SINA VÕÕRASTEL RUUMIDE VIIBIMINE ON KEELATUD!!!!
J
Jääger  /   21:51, 16. mai 2018
Äkki kolis pärnu üle,seal rahulikum.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis