Eesti uudised

VIDEO | Sõle spordikeskuse arendusjuht Alar Nääme: mina ei tea midagi! (30)

Anett Rannamets | Video: Teet Malsroos, 16. mai 2018, 15:24
Foto: Teet Malsroos
Täna sai avalikuks, et keskkriminaalpolitsei viib läbi menetlustoiminguid Tallinna Sõle spordikeskuses ja kinni on peetud spordikeskuse juht Toomas Ristlaan. Spordikeskuse arendusjuht Alar Nääme kinnitas, et tema pole ebaseaduslikust tegevusest teadlik. 

"Ega ma ise oma silmaga pealt ei näinudki. Ma sain aru, et politseiametnikud pidasid Toomas Ristlaane kinni ja praegu nad toimetavad Toomas Ristlaane kabinetis," sõnas Nääme ajakirjanikele Sõle spordikeskuse ees.

Samal teemal

Endist autosportlast ja autoralli Eesti meistrit, praegust Sõle spordikeskuse juhti Toomas Ristlaant süüdistatakse selles, et on võtnud altkäemaksu, et pakkuda kliendile soodsamaid sportimisaegu ja -tingimusi. 

Kas Ristlaan tegi seda? "Ei ole olnud ühegi jutuajamise juures, kus Toomas oleks kellelegi midagi pakkunud. Seda ei saa ma kuidagi moodi kinnitada või ümber lükata," kinnitas Nääme, et tema ei tea asjast midagi. "Loodan, et tegemist on tormiga veeklaasis, et midagi tõsist ei ole ja spordikeskus saab normaalselt edasi eksisteerida ja toimida."

Politsei menetlustoimingud Sõle spordikeskuse igapäevatööd oluliselt ei sega. "Kliendi jaoks ei ole midagi katki. Ainuke eripära on see, et nii palju kaameraid on siin ukse ees," sõnas Nääme.

Sõle spordikeskuse arendusjuht Alar Nääme on endine keskerakondlane ja Tallinna kesklinna vanem, keda on karistatud linna raha omastamise eest. Spordikeskusesse kinnitas ta tööle endine Tallinna spordi- ja noorsooameti juht Rein Ilves, kes võeti alles mai alguses samuti korruptsioonikahtluse tõttu kinni.

30 KOMMENTAARI

r
Room 24. mai 2018, 11:17
Sama hästi võiks hundi käest küsida, mitu su sõpra käisid lambaid murdmas. Loomulikult ta väidab, et kõik hundid magasid sel ajal kodus.
Aga ilma...
(loe edasi)
n
17. mai 2018, 11:58
nagu ikka. olin puu otsas kui pauk käis
Loe kõiki (30)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee