ÕL TV | Õhtuleht

ÕL VIDEO | Koduotsija: rahulik ja laisavõitu Lotte on uut omanikku varjupaigas oodanud juba aasta aega (2)

Video: Keit Paju, 16. mai 2018 14:22
LotteFoto: Keit Paju
Õhtulehe koduotsija projekti raames tutvustame teile täna nelja-aastast kassipreilit nimega Lotte, kes on varjupaiga kassitoas elanud juba umbes aasta aega. Tegelikult on Lotte väga armas ja sõbralik kass, kes kahjuks lihtsalt oma laiskleva olemuse tõttu külastajatele silma pole jäänud.

Lotte lemmiktegevuseks on muidugi magamine ja põõnamine, eriti nüüd, kui päike mõnusalt aknalauale paistab. 

Lotte on väga rahulik ja semulik kiisu. "Ta on selline "Oh, olen nii ilus, vaata mind!" kass," naerab varjupaiga juhtaja Eve Tobias. 

Lotte leiti varjupaiga poolt Lasnamäelt. Ta sobiks ideaalselt rahulikku koju, kus tal lastaks tüünelt lesiskleda ja olla, veidike mängida, saada paisid ja süles magada. 

Lotte on tõesti väga erudeeritud ja rahulik kassiisend, seega ta sobiks laitmatult kompanjoniks mõnele vanemale inimesele või täiskasvanule. Laste lemmikuks sobiks pigem mõni energilisema iseloomuga kass, ka selliseid leidub varjupaigas piisavalt.

Lotte saab kenasti läbi ka teiste kassidega, seega võib uues kodus olla ka teisi lemmikuid.

Vaata videot ja tutvu Lottega lähemalt!

Õhtuleht alustas 2016. aasta sügisest koostööd Varjupaikade MTÜga, mille eesmärgiks on tutvustada varjupaigas kodu ootavaid loomi.

Kui sul tekkis Lotte vastu huvi ja saaksid talle kodu pakkuda, või oled huvitatud mõnest teisest tutvustatud loomast, võta ühendust Varjupaikade MTÜga:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee