Horoskoop | Eriline

PÄEVAHOROSKOOP: kolmapäev, 16. mai 

Astroloog Maria Angel, 16. mai 2018, 01:00
 PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Sead endale kõrgeid eesmärke. Pilk on tulevikku suunatud, oled valmis tublisti tööd murdma selle nimel, et edaspidi edu saavutada. Oluline on teistega koostööd teha.

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Ambitsioonikus tõuseb, tahad midagi suurt korda saata, sellega ka silma jääda ja lugupidamist teenida. Oled valmis vaeva nägema selle nimel, et karjääriredelil edasi pürgida.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Sul on välja kujunenud väärtushinnangud ja tõekspidamised, mida pead vajalikuks ka teistele esitleda, isegi peale suruda. Pigem tahad olla õpetaja kui õppija rollis.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Rahaasju puudutavad teemad tõusevad tähelepanu keskpunkti. Äripartneritega tuleb taktitundeline olla, eriarvamuste tekkides võivad konfliktid lahvatada.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Ka harmoonilises paarisuhtes võib ette tulla võimuvõitlust, sinu jaoks võib just selline ajajärk nüüd alguse saada. Ära käitu egoistlikult, ära tee kallile inimesele liiga.

Neitsi
23. august – 22. september

Sead tööasjad esikohale. Oled valmis pingutama, et oma kohustused õigeaegselt või varemgi täita. Väldi üle pingutamisega oma tervist kahjustamast.

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Kui sa ei ole ammu trennis käinud või on treeningud viimasel ajal soiku jäänud, siis on nüüd aeg end otsustavalt kätte võtta ja jälle end igapäevaselt liigutama hakata.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Kodustega suheldes pead meelde tuletama, et neil on õigus omada sinust erinevat arvamust. Ära ole pealetükkiv, muidu kisub kallite inimestega kergesti riiuks.

Ambur
22. november – 21. detsember

On kohtumisi erinevate inimestega, ehk võtad enda kanda mingi ürituse korraldamise. Satud kergesti vaidlustesse, sest oled oma seisukohtade õigsuses kindel.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Rahaline olukord on sulle tähtis, kipud ehk isegi kaasinimeste väärtust nende rahakoti paksuse järgi hindama. Võib tekkida kihk osta endale mingi kallis ja haruldane ese.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

Marsi jõuab Veevalaja märki, see tõstab sinu energiataset ja suurendab võitlusvaimu. Lähtud enese vajadustest ning võid isekalt, teiste suhtes hoolimatultki käituda.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Parem on hoida tagaplaanile, lasta teistel eesrindel tegutseda ja vaeva näha. Kui liigselt esile tükkida ja ennast maksma panna üritad, võid kohata tugevat vastuseisu.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Sõnn! Algav aasta toob uudsust, vaheldust ja põnevaid üllatusi. Ära hoia vanast kinni, võta elu kui seiklust! Sul on võimalik karjääris edasi liikuda, ent seejuures on oluline tarkus ning taktitunne. Kui sa oma käitumist ei jälgi, võid tugevate isikutega vastuollu sattuda. Armuasjus saad tunda tõeliselt romantilisi tundeid.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee