eurovision
Mart Normet (Keit Paju)

Mart Normeti kümme aastat kestnud karjäär "Eesti laulul" ja eurokarussellil on ümber saanud. TV3 "Seitsmesed uudised" uurisid, mida ta tulevastele Eurovisionile pürgijatele soovitab.

Normet kinnitab, et Eurovision on väga tugevalt artistide konkurss ja võrdleb selle kõrget taset muusika maailmameistrivõistlustega.

"Ma olen seda alati rääkinud ning see saab aina selgemaks, et Eurovision on väga tugevalt artistikonkurss. Oleksime võinud tulla kindlasti kõrgemale kohale, kuna sellel aastal oli meil lihtsalt nii tugev artist laval," leiab Normet. 

"Elina on muusika mõttes tippsportlane ja sellise tasemega artiste on meil Eestis väga vähe," rääkis produtsent.

Vaata täispikka videot siin:

 

Jaga artiklit

36 kommentaari

-
---  /   09:48, 17. mai 2018
kui ei ole oma emakeeles lauljaid, pole lauljaid. Laul saab tulla vaid hingest, südamest mitte soovist inglise keeles olematu laulmisega. maailma pöördesse ajada
J
jajah  /   09:45, 17. mai 2018
igal aastal saame hulgi uusi staare, kes inglise keeles puhuvd mikrofoni. Peab ikka terane olema, et kõiki tekkivaid staare lauljaks pidada.
Laulul peavad olema mõtestatud sõnad, llaulja häälel peab olema jõudu, peab helisema ja kuulaja
kaasa haarama. Aga meil ei ole ju Eesti Laulu. ON vaid komeedinataevasse tõusvad inglise keeles kobisejad, kes suvel on staarid oma turneedega. Ei rohkem.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis