Foto: Karin Kaljuläte/Ekspress Meedia
Toimetas Triinu Laan 14. mai 2018 15:57
Põhja ringkonnaprokuratuur lõpetas Tallinna Televisiooni endise juhatuse liikme Mart Ummelase suhtes kriminaalmenetluse, kuid pani talle kohustuse teha üldkasulikku tööd.

Prokuratuuri kinnitusel oli Ummelasele alust ette heita omastamisele kaasaaitamist, kuid ise ta oma kuritegude eest varalist kasu ei saanud.

Ummelase kriminaalasi lõpetati tema vähese süü ja avaliku menetlushuvi puudumise tõttu, kirjutab ERR Uudised. 

Prokuratuur pani Ummelasele kohustuse tasuda kriminaalmenetlusega seotud kulud ning teha 130 tundi üldkasulikku tööd.

"Ka mina suren varsti selles inimvaenulikus riigis, kus mind sunnitakse 130 tundi tänavat pühkima olematu kuriteo eest. Kui surmateade tuleb, siis saatke see Jüri Ratasele, sest just tema on mind petnud nii erakonna juhina kui peaministrina, lubades minu kui süütu inimese kriminaliseerimist. Loodan, et see inimene kaob poliitikast," kommenteeris Ummelas sotsiaalmeedias.

Samal teemal

Kommentaarid  (92)

Andreas 18. mai 2018 20:47
Lugupeetud Mart Ummelas!
Tei ei ole õigust saatanale alla vanduda. Te ei ole ometiks nii nõrk! Kõiki tarku (e segajaid) siin elus kiusatakse ja jäädaksegi edasi kiusama. Te olete kirjaoskaja ja mõtlev inimene, mida muud Te sellelt maailmalt ootate? Teie kiusajad on ju kirjaskamatud, rumalad ja saamatud, kes ongi määratud valitsema arukate üle. See on tänapäeva maailm. Leppige reetmiste, solvangute ja alandamistega, sellega Te võidate need kurjad! Te näete nende kõikide matused ära! Nii rataste kui karilaidude kui kogu selle tsunfti lõpu. Ja Te saate võidu!
L 17. mai 2018 07:31
Ootan jälle seda aega kus Eestlastel jälle mõõt täis saab ja tänavatele tulevad,nagu see oli 9 mail ja teevad asja selgeks kes siin peremees on ...
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS